Skrytý egyptský chrám objeven blízko Nilu.

Objev skrytého egyptského chrámu blízko Nilu doposud stále zůstává nekonečnou záhadou. Našli ho kameny odhalené při nedávné jízdě dolů Nilu, které objasňují starobylou existenci tohoto tajemného místa.

Skrytý egyptský chrám objeven blízko Nilu. - foto 1
Bizarní je především velikost daného chrámu. Vypadá to, že chrám obývalař lidskou ruku po dobu alespoň 2000 let. Byli jsme ohromeni zjištěním, že celý chrám byl postaven před více než 4000 lety! Navíc je zde i starý architektonický design.

Vzhledem k tomu, že se chrám nachází pod vodou, byla nejprve provedena archeologická prohlídka. Během ní se objevily některé velmi bizardní artefakty, včetně soch velkého ptáka s egyptskou hlavou a nohou fénixova duch. Existují taky náhrobky, které obsahují lastury zachyceného zlata a předměty, které se zdají být magickými prvky.

Vědci teď úporně pracují na rozluštění tajemství tohoto chrámu. Někteří se domnívají, že může být součástí starověkého egyptského kultu. K poskytnutí dalších informací nyní vědci testují a analyzují tyto artefakty, které jsou na tomto místě objeveny. Podaří-li se jim odhalit jejich tajemství, může to být spuštěním obrovského nového poznání starověkého Egypta.
Skrytý egyptský chrám objeven blízko Nilu. - foto 2
Skrytý egyptský chrám objeven blízko Nilu. - foto 3
Publikováno: 12. 1. 2023 10:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články