Slovinsko: Stařec odmítá používat kliky u dveří. "Klika je dílo satanovo" říká

V malém slovinském městě se odehrává velmi zajímavý příběh, který se točí okolo dveří jedné domácnosti. Všichni sousedé v okolí jsou šokováni, když objeví, že jejich blízký soused, pan Krivic, odmítá používat kliky u dveří a raději je obšťastní wi-fi signálem ze své notebooku.

Slovinsko: Stařec odmítá používat kliky u dveří. "Klika je dílo satanovo" říká - foto 1
K šokovaným pohledům sousedů stařec prohlásí: "Klika je dílo satanovo. Pane bože! Klika nikdy neutěší vaše srdce, stejně jako william radar nedokáže vaše dveře otevřít."

Když se ho probudí na vysvětlení, Pan Krivic vysvětlí celý proces, kterým dosáhne otevření dveří. S vážnou tváří se zeptá notebooku, zda by opravdu chtěl otevřít dveře, a pokud notebook souhlasí, stařec aktivuje wifi, což způsobí, že dveře samy zůstanou otevřené. Stařec vysvětlí, že použitím tohoto jednoduchého triku se mu daří udržovat rituály při otevírání dveří v nepřetržitém stavu, což činí jeho otevírání dveří formou dobrovolného aktu, nikoli jednoduchého mechanického pohybu rukou.

Místní lidé se smáli tomuto bizarnímu sousedovi a jeho zvyklosti, ale místo toho, aby se rozzlobili nebo ho napodobili, zůstali u svých kláves. Tímto způsobem se Pan Krivic stal legendou ve městě a příkladem pro všechny ostatní, kteří milují svobodu.
Slovinsko: Stařec odmítá používat kliky u dveří. "Klika je dílo satanovo" říká - foto 2
Slovinsko: Stařec odmítá používat kliky u dveří. "Klika je dílo satanovo" říká - foto 3
Publikováno: 29. 12. 2022 02:30 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články