Bangkok: Muž zvítězil v mezinárodní soutěži v délce zívání. "Bylo to snadné, úplná zívačka", říká

Světová soutěž ve zívání se tento týden uskutečnila v bankoku, Thajsko a za pomoci neobyčejného triumfu, jímž se stal místní muž, který oznámil jeho cíl – udržení nejdelšího zívnutí světa. A poctu mu uhradili pořadatelé soutěže, poté co dosáhl vítězství v délce 6.62 sekundy.

Bangkok: Muž zvítězil v mezinárodní soutěži v délce zívání. "Bylo to snadné, úplná zívačka", říká - foto 1
Tento neuvěřitelný úspěch dokončil přednostní a podivuhodnou oblast, kterou provozoval Taweechai Taplee, jakožto vítěz této mezinárodní soutěže ve zívání. Taweechai začal zívat v neobvyklé poloze, ve které se na čtyři nohy opíral o stůl, s otevřenými ústy a zahalenýma očima. Za burácení fanoušků vyplnil celou místnost rozsáhlou a další bizarní basou.

"Bylo to snadné, úplná zívačka," prohlásil Taweechia po té, co se dostal k vítězství. Nicméně soutěžící řekli, že jeho účast byla provázena obrovským výkonem, zejména proto, že zde byla neobvyklá poloha, kterou musel Taweechia zaujmout a jakýkoliv pozměnou se musel během trvání zívnutí zabránit.

Celým Bangkokem se nyní šíří Taweechaiho sláva a jeho úspěch pomohl kultuře ve soutěžích ve zívání a také dal jiným soutěžícím mnoho inspirace a motivace. Jeho triumf je moudrou vzpomínkou pro všechny v tom, že se vždycky odměňuje snažení a že se vždycky hledají nové možnosti, jak dosáhnout cíle.
Bangkok: Muž zvítězil v mezinárodní soutěži v délce zívání. "Bylo to snadné, úplná zívačka", říká - foto 2
Bangkok: Muž zvítězil v mezinárodní soutěži v délce zívání. "Bylo to snadné, úplná zívačka", říká - foto 3
Publikováno: 29. 12. 2022 04:55 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články