Šok! Pánovi vyrostlo ucho na zádech. Růst začalo až v dospělosti.

Jimovi Smithovi, vyhlášenému sládkovi z Texasu, se stalo něco nevídaného – narodilo se mu nové ucho na zádech! Šokovalo to všechny jeho přátelé i rodinu, protože tento jev se objevil, až když Jim byl ve svých 46ti letech.

Šok! Pánovi vyrostlo ucho na zádech. Růst začalo až v dospělosti. - foto 1
Když se první zprávy o tomto záhadném fenoménu dostaly do médií, kolem Jima se sbíhaly stovky lidí, kteří se chtěli přesvědčit, že je to opravdu pravda. Nové ucho Jim i jeho uši trpěli velkým tlakem.

Všichni si mysleli, že to může být následkem nějakého neznámého druhu invazivního procesu. Jim ale samozřejmě nechtěl, aby se o něm spekulovalo, a často opakoval, že je to dar od Nebe.

Mnozí věřili, že Jimovo ucho bylo dílem víry a že vůbec nebyl diagnostikován s žádnou známou nemocí. Navíc se ozývaly i další teorie ohledně tohoto úkazu, například, že Jim se mohl setkat s nadpřirozenou silou.

Ať to bylo jakkoli, tuto udivující lékařskou záhadu nikdo nepochopil pořádně a Jimovo nové ucho se stal okamžitou senzací ve světě medicíny. Ve skutečnosti s novými objevy místo identifikace jakékoliv diagnózy mohl Jim dosahovat skvělých výsledků pro lékaře a pacienty po celém světě.
Šok! Pánovi vyrostlo ucho na zádech. Růst začalo až v dospělosti. - foto 2
Šok! Pánovi vyrostlo ucho na zádech. Růst začalo až v dospělosti. - foto 3
Publikováno: 16. 2. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články