Šokující pravda: Muž žil sedm let s třešňovou peckou v uchu.

Právě se vynořila šokující pravda, že jednoho muže žil sedm let s třešňovou peckou uvnitř ucha. Tento muž dlouhá léta trpěl trvalými bolestmi hlavy a sluchu, zjevně způsobenými neznámým předmětem ukrytým uvnitř jeho ucha. Všechny jeho pokusy o nalezení zdroje těchto bolestí byly marné, dokud jedné noci ve snu hezky vyjasnil svou situaci - měl třešňovou pecku uvnitř ucha.

Šokující pravda: Muž žil sedm let s třešňovou peckou v uchu. - foto 1
Když se na druhý den muž - jenž si říká John Doe - vyléčil po této podivné vizi, podařilo se mu domluvit si schůzku v nejbližší nemocnici. Prohlídka ukázala, že jeho sluchadlo skutečně obsahovalo třešňovou pecku, kterou tam naušnicí před sedmi lety během hmyzáky nešťastně vložil.

Mužovo dramatické objevení vyvolalo rozruch mezi medicínskou komunitou. O tomto případu se bude diskutovat po nějakou dobu, protože odborníci zjistili, že organismus se mohl u toho nejen adaptovat na pecku, ale i vyrobit kolem ní speciální bílkovinový obal chránící sluchovou trubici před poškozením.

Nebylo by to překvapivé, kdyby tento muž nebyl první člověk s takovýmto případem, avšak jeho odvaha a neochvějné odhodlání můžou inspirovat další pacienty, aby se nebáli uchýlit se k alternativní medicíně ve snaze odhalit skutečnou příčinu onemocnění.
Šokující pravda: Muž žil sedm let s třešňovou peckou v uchu. - foto 2
Šokující pravda: Muž žil sedm let s třešňovou peckou v uchu. - foto 3
Publikováno: 26. 4. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články