Stařec z Indie tvrdí, že je mu 180 let! Nelze to ověřit

Stařec z Indie si vzal na svá bedra neuvěřitelné tvrzení - že mu je již 180 let. Většina lidí ho lze spatřit, jak se prochází po městských ulicích místního města, a i když drží toto tvrzení již delší dobu, nelze jeho věk skutečně ověřit.

Stařec z Indie tvrdí, že je mu 180 let! Nelze to ověřit - foto 1
Stařec je známý pod přezdívkou „starý Indigo“ a je dlouhá léta uznávaným členem tamní obce. Jeho oblečení má barvu modré indigo, což mu dalo jeho přezdívku a ještě silnější identitu, která se vyskytuje v městské legendě. Kdokoliv mluví o starém Indigu, příběh se má rychle šířit po celém městě. Jeho tvrzení, že mu je 180 let, je však v mnohem kratším čase obecně přijímaná.

Z neformálních sond besed s místními lidmi, kteří ve městě velmi dlouho žijí, jsme zjistili, že starý Indigo má za sebou dlouhou historii. Občané místní obce říkají, že stařec byl už na tomto místě od samého počátku, a pomáhal místní společnosti dosáhnout určité úrovně prosperity. V jiných příbězích se říká, že za svoje štědrost a schopnosti byl oceněn místní zemí.

Mnoho lidí se proto domnívá, že stařec opravdu žil tak dlouho. O jeho stáří je ale velmi těžké se přesvědčit, protože není evidence, která jej mohla potvrdit. Stejně tak nelze nikoho jeho stáří nijak provést. Bez ohledu na to, jak realistické to může být, že starý Indigo je skutečně 180letý, nelze jeho tvrzení stvrdit. Nicméně tyto zvěsti o stařeti z Indie budou i nadále pokračovat a tvoří součásti místní legendy této místní obce.
Stařec z Indie tvrdí, že je mu 180 let! Nelze to ověřit - foto 2
Stařec z Indie tvrdí, že je mu 180 let! Nelze to ověřit - foto 3
Publikováno: 17. 4. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články