Svět se obrací kupředu: První teleportace proběhla úspěšně.

Událost, kterou se můžeme zaneprázdnit po posledních letech pokroku, je skutečnost, že první teleportace se stala realitou. Tento velký milník všech cestujících prošel úspěšně a naše štěstí není omezeno na sny. I když většina lidí nad touto věcí ohromí, nevidíte to každý den. Pravda se nyní obrací kupředu.

Svět se obrací kupředu: První teleportace proběhla úspěšně. - foto 1
Vlak vůbec neustál test času. Od doby, kdy první vlaky vyjel na trať, trvalo více než sto let, než se cestování postoupilo dále. Vždyť i dnešní letadla potřebují dráhu na start a přistání. Krevníkovinou tohoto zvláštního fenoménu jsou nové technologie, jako je laserová technika a ultrazvuková vlna energie, které byly využity k vytvoření tzv. "-tunelu", aby mohla být teleportace provedena.

Na tom to však nekončí. Na rozdíl od běžných letadel a vlaků, kde musíte jít osobně na letiště nebo nastoupit do vlaku, s teleportací už není nutné být na místě, abyste se přesunuli na druhou stranu. Provedením teleportace je možné přesunout vážený kus materiálu nebo lidskou bytost na libovolnou vzdálenost do libovolného místa bezpříčinně. To je významné zlepšení dopravních zařízení mezi regiony.

V neposlední řadě je nutné říci, že přínosy nekončí pouze na lepší přepravě. Naučili jsme se ovládat teletransportační energii tak, aby mohla být použita také v lékařských oblastech, například pro zachraňování životů pacientů. Ačkoli to bude trvat ještě nějakou dobu, než se tento druh technologie rozšíří masově, je to velký krok k budoucnosti. Nehledě na to, co je třeba udělat, samotná myšlenka teleportace je skvělá a je to skvělý krok kupředu.
Svět se obrací kupředu: První teleportace proběhla úspěšně. - foto 2
Svět se obrací kupředu: První teleportace proběhla úspěšně. - foto 3
Publikováno: 27. 1. 2023 10:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články