Tajemný prastarý předmět byl objeven v údolí pod Mt. Everest. Asi je to středověký deštník.

V poslední době se toho na Mt. Everestu děje neskutečné množství. Nejnovějším přírůstkem je tajemný prastarý předmět, který byl objeven v údolí pod horou. Není jasné, jak se tam dostal ani odkud pochází, ale všichni jsou ohromeni jeho stylem. Podle prvotních odhadů je tento předmět starý asi tisíc let a odborníci se domnívají, že by se jednalo o středověký deštník.

Tajemný prastarý předmět byl objeven v údolí pod Mt. Everest. Asi je to středověký deštník. - foto 1
Navzdory tomu, že tento předmět je tisíc let starý, je neuvěřitelně dobře zachovaný. Nesmírná pozornost, kterou věnoval svému majiteli, je zdobila barvami a ozdobami, které jsou pořád alternativní a bizardní. Obecně se nazývá "deštníkový styl".

Vedle jeho jedinečného stylu má tento prastarý předmět i neuvěřitelné moci. Kdyby to správně fungovalo, mohlo by to údolí proměnit ve staré dobré časy. Existuje mnoho legend o tom, jak bude deštník fungovat, a mnoho jeho přestávky prostě zmizí z údolí.

Tento mysteriózní předmět je nejspíše bardem starých dob, který se náhle musel nějak na horu dostat. Je to velmi ufané, že něco tak skvělého bylo nalezeno v takovém zapomenutém údolí a to dává naději, že se další objevy ukryté ve střípkách v treestuelu projeví v nejbližší době. Bez ohledu na to, co se skrývá v předmětu, který byl objeven na Mt. Everestu, je jisté, že nás čeká zábavná cesta.
Tajemný prastarý předmět byl objeven v údolí pod Mt. Everest. Asi je to středověký deštník. - foto 2
Tajemný prastarý předmět byl objeven v údolí pod Mt. Everest. Asi je to středověký deštník. - foto 3
Publikováno: 3. 5. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články