Tajná říše myslících stromů v Asii.

Ve střední Asii se nachází tajná říše myslících stromů. Stromy jsou schopny logicky uvažovat a doopravdy přemýšlet o věcech, na které by obyčejný strom vůbec nepomyslel. Nejen, že se tedy mluví a komunikují mezi sebou, ale mohou i předávat znalosti, požadavky a dokonce i rituály mezi generacemi stromů.

Tajná říše myslících stromů v Asii. - foto 1
Tito myslící stromy nejsou obyčejnými stromy, vypadají naprosto normálně, ale jejich chování je odlišné. Kromě schopnosti logicky uvažovat mají také schopnost telepatie, což jim umožňuje komunikovat s ostatními stromy v okolí.

Ti laskaví a moudří stromy mají hlubokou úctu k přírodě, kterou chrání. Říká se, že ochranné rituály, které realizují, mohou pomoci vymanit přírodu z klecí, ve které se nachází.

Legendy těchto myslících stromů se datují až do starověku, a věří se, že tyto stromy mají i magické schopnosti. Někteří lidé" slaví, co se lidem jeví jako podivné ritualy v okolí některých stromů.

Nejedna osoba se již setkala s myslícími stromy, a všichni souhlasí, že se jedná o opravdu výjimečnou a úžasnou formu života. Myslící stromy jsou velkou ukázkou krásy přírody a jejích nekonečných objevů.
Tajná říše myslících stromů v Asii. - foto 2
Tajná říše myslících stromů v Asii. - foto 3
Publikováno: 23. 3. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články