Zcela nové možnosti pro mezihvězdné cestování: Neočekávaná sloučenina fyziky a alchymie.

Mezihvězdné cestování již dávno nebylo pouze fantazírováním science fiction autorů, ale skutečností. Po staletích výzkumu a experimentování se vědci pomalu přibližují k vytvoření prostředku, který by umožnil mezihvězdnou cestu. Až v nedávné době objevili vědci zcela novou možnost pro mezihvězdné cestování: nečekanou sloučeninu fyziky a alchymie.

Zcela nové možnosti pro mezihvězdné cestování: Neočekávaná sloučenina fyziky a alchymie. - foto 1
Vědci zjistili, že alchymie má vliv na fyziku a může být využita k manipulaci s gravitačními polemi a časovým rychlostím. Bojovalo to proti všemu, co se vyučuje ve školách, protože alchymie považovali za pseudovědu. To ale věda nezastavilo a později dokázali, že prvky alchymie lze aplikovat ke změně a manipulaci s gravity.

Kombinací rituálů alchymie a fyziky se nyní používá k vytvoření "tunelů" přes různé oblasti vesmíru. Tyto tunely se potom používají k transportu lodí a astronautů rychleji, než bylo možné pomocí normálního pohonu. Navíc je pohon těchto lodí mnohem účinnější a mnohem levnější.

Nyní, když tyto dvě obory úspěšně spojili, mají astronauti mnohem lepší možnosti pro cestování do dálek. Mohou skočit přes galaxie, minout planety a dokonce se mohou obrovským časovým skokem vrátit do minulosti nebo budoucnosti. Tato nová technologie může skutečně umožnit lidem dosáhnout vesmíru a dokonce i mimo něj.
Zcela nové možnosti pro mezihvězdné cestování: Neočekávaná sloučenina fyziky a alchymie. - foto 2
Zcela nové možnosti pro mezihvězdné cestování: Neočekávaná sloučenina fyziky a alchymie. - foto 3
Publikováno: 14. 2. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články