Zeměpiráti: Když divoká příroda dělá vše pro to, aby si uchovala svoji svobodu.

Zeměpiráti jsou nový druh superhrdinů, kteří se postarají o ochranu před narušiteli divoké přírody. Jsou to mocní bojovníci plní odhodlání a rozhodnutí bojovat za svobodu divoké přírody proti devastujícím lidským činnostem.

Zeměpiráti: Když divoká příroda dělá vše pro to, aby si uchovala svoji svobodu. - foto 1
Kapitán Zeměpirátů, Jack Sparrow, je hlavní postava s obrovskou osobností a silou, která nutí lidi bát se jeho a jeho schopnosti. Smějivě chodí po jezerech a řekách, kde by rád ukradl lidem jejich poklady v podobě nerostů, ropy a vodních toků. Jack se ohání svým mečem, aby dokázal svým soupeřům, kdo je tu opravdovým vládcem přírody.

Jenže on není jediný. Jeho posádka, složená ze stejně silných zeměpirátů, jsou připraveni pochopit význam termínu "divoká příroda" a bojují za bolestné medvídky, ohrožená zvířata a nemilované ptáky. Tyto bojovníci dobře vědí, že lidé nejsou jedinými, kteří mají právo na užívání toho nejlepšího v životě.

Jackovo družstvo funguje jako Dobrovolný spolek Zeměpirátů a díky jejich úspěšným akcím jsou udržovány původní biosférické ekosystémy divoké přírody. Také vydávají oficiální prohlášení proti člověku zasahujícím do divoké přírody. Právě tyto činy, které jsou motivovány k ochraně volnosti, jsou zvláštní a obdivuhodné.
Zeměpiráti: Když divoká příroda dělá vše pro to, aby si uchovala svoji svobodu. - foto 2
Zeměpiráti: Když divoká příroda dělá vše pro to, aby si uchovala svoji svobodu. - foto 3
Publikováno: 6. 2. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články