Zmizelý hotel, hotel vybudovaný před 200 lety zmizel za záhadných okolností.

Prvních 200 let po dokončení jeho stavby strávil hotel uprostřed londýnského období vítáni hosty. Hosté, kteří se ubytovali, měli vždy stejnou otázku – jak je možné, že tento starobylý hotel existuje už tolik let? Každý, kdo prošel jeho dveřmi, měl vždy stejné obavy, ale nikdy se nenašla odpověď. Až do jednoho osudného dne.

Zmizelý hotel, hotel vybudovaný před 200 lety zmizel za záhadných okolností. - foto 1
V jedné lednové noci bylo hotýlek opuštěn a zmizel. Čistou noc, všichni spali, dokonce i lovecký pes tamního majitele v přilehlém parku nezaznamenal nic. Ráno, když lidé otevřeli oči, ten, pro nějž bylo hotýlkem stvořeno, zmizel. Celé okolí bylo ve šoku, bylo to něco, co nikdo nečekal.

Nejprve se myslelo, že hotel byl obětí přírodní pohromy. Ale později se objevily i jiné méně pravděpodobné zprávy o zvláštním proudění vzduchu, tmu a podivnými stíny v okolí. Všichni lidé kolem si byli jisti, že na hotelu i v jeho okolí musí pracovat nadpřirozené síly.

Po údajném zmizení hotelu se celá oblast stala horlem otázek statisíceůmil. Kde se tento tajemný historický hotel nachází a nakonec, kdo ho skrývá? Průzkumy a vyšetřování pokračují, ale ta záhada zůstává stejná, vyřešeno nebylo nic.

Proto i po půl tisíciletí zůstává zmizený hotel-hotel jedním z největších londýnských tajemství. Lidé se ptají - proč se tento starobylý hotel tak náhle rozplynul? Jaký osud musel být lepší, než aby tu zůstal? Na tyto otázky dosud nikdo nemá odpověď
Zmizelý hotel, hotel vybudovaný před 200 lety zmizel za záhadných okolností. - foto 2
Zmizelý hotel, hotel vybudovaný před 200 lety zmizel za záhadných okolností. - foto 3
Publikováno: 26. 12. 2022 00:46 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články