Znáte alternativní konec filmu "Já, legenda"? Tady je!

Koncem filmu Já, legenda můžete být zklamaní nebo ohromeni, ale to neznamená, že končí jen jedním způsobem. Možná jste si mysleli, že remake legendárního filmu o Robertovi Nevilleovi byl první pokus o alternativní verzi, ale nejde o tom, že byste nemohli najít jinou. Existují alternativy, které fanoušci rádi diskutují.

Znáte alternativní konec filmu "Já, legenda"? Tady je! - foto 1
V prvním duchovním pokračování ve stylu fan fiction se stále drží akčního vypravěčského stylu Já, Legenda, ale autor dodává příběhu okultní twist s vlky, vílami a mimozemskou hrozbou. Ve scénáři se z Roberta Nevilla stává hrdina, který se obětuje, aby zachránil lidstvo a přenese magickou sílu do světa.

Další možností by bylo, že by se příběh stal smutným údělem týdne zoufalého boje a hrdinství. V tomto příběhu bude Robert Neville svobodně bojovat se všemi hororovými silami, aby dokázal lidstvu přežít jeho noční můru.

Posledním alternativním koncem filmu Já, Legenda by bylo, že Robert Neville nás nenechá umřít samotné v temnotě. Místo toho se rozhodne se spojit s upíří komunitou, která mu pomůže zničit monstrum, které se stalo symbolickou postavou a strážcem oběti. I když to může znít válečně, bylo by to krásné způsob, jak ukončit jeho příběh - zahnout zničení neřesti a odměnit ho bezpečností a láskou.
Znáte alternativní konec filmu "Já, legenda"? Tady je! - foto 2
Znáte alternativní konec filmu "Já, legenda"? Tady je! - foto 3
Publikováno: 26. 4. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články