Bizár: Všichni členové rodiny mají na rukou šest prstů

Vždycky se tomu věřilo jen těžko, ale pravda je, že existuje rodina, ve které každý člen má na ruce šest prstů. Jejich zvláštnost neskončí u počtu prstů, ale tato rodina svou bizárnost propůjčuje i dalším okolnostem. Mluvíme o rodině LaRue.

Bizár: Všichni členové rodiny mají na rukou šest prstů - foto 1
Tato rodina pochází z malého města ve státě Missouri a jejich bizarní vlastnost byla objevena kdysi v devatenáctém století. Nebylo jasné, jak se tento fenomén LaRueových objevil, ale jeho existenci nezpochybňoval nikdo. Intervence lékařů byla nakonec nedosažitelná, protože lékaři nemohli potvrdit diagnózu.

Pravda o počtu prstů v této rodině je naprosto fascinující. Každý člen této rodiny, jakmile dospěl, byl narozen s šesti prsty na každé ruce. Neměli navíc žádnou deformaci na dalších končetinách, aby tuto okolnost vysvětlili. Navíc existuje mnoho moderních technologií, které by mohly odhalit podobnou mutaci, ale LaRueovi stále trvají na tom, že to je prostě jejich normální stav.

Fenomén LaRueů, tedy rodina s šesti prsty na ruce, si lidé všimli již na začátku 19. století. Jejich zvláštnost byla vždy plně akceptována ve městě, ve kterém žili, a ještě dnes slouží jako skvělý příklad toho, jak skvěle mohou společenství, která jsou si vzájemně blízko, přijímat odlišnosti.
Bizár: Všichni členové rodiny mají na rukou šest prstů - foto 2
Bizár: Všichni členové rodiny mají na rukou šest prstů - foto 3
Publikováno: 7. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články