Bláznivá ženská záměrně pěstuje tasemnici ve svém střevě. Proč to dělá?

Tento bláznivý skutek aktuálně občas zaujímá titulky novin a je děsivou realitou pro všechny ostatní. Pokusíme se pochopit, čím je tato žena motivována a proč pěstuje zvíře uvnitř svého těla.

Bláznivá ženská záměrně pěstuje tasemnici ve svém střevě. Proč to dělá? - foto 1
Vše začalo s jistou 28letou ženou, která si rozhodla koupit si tasemnici v místním akváriu a následně se jí rozhodla doslova „adoptovat“. Pracovníci akvária jí varovali, aby tohle hloupé konání neprováděla, ale ona je ignorovala a stejně si tasemnice koupila.

Dále zjistili, že tuto ženu inspirovala foto svého „domácího mazlíčka“ vyfoceného uvnitř člověka a publikovaného na neobvyklém sociálním médiu. Žena se rozhodla napodobit tento podivný trend a požádala svého lékaře, aby jí dovolil vpustit tasemnici přímo do jejího střeva.

Neuvěřitelně, lékař jí jeho souhlas udělil. Vpustil malou tasemnici a ona si dokonce dobrovolně vybrala, že si ji nechá trvale implantovat.

Nyní ke konečnému cíli - proč tato žena zdráhající se experimentovala sama? Je to opravdu problém? Nemáme žádnou jistotu, protože nikdo neví, v jaké intencích to bylo. Možná chtěla být moderní a nebo se snažila vybočit ze stereotypu. Ať už byl důvod jakýkoliv, nikdo by neměl následovat její impulsivní skutek a pěstovat nic ve svém střevě, kromě potravin.
Bláznivá ženská záměrně pěstuje tasemnici ve svém střevě. Proč to dělá? - foto 2
Bláznivá ženská záměrně pěstuje tasemnici ve svém střevě. Proč to dělá? - foto 3
Publikováno: 18. 3. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články