Černá vdova opět udeřila

Všichni jsme známe zlověstnou předpověď: "Když se černá vdova rozhodne udeřit, nikdo jejímu smrtícímu dotyku neunikne". A opět to platí. Minulý týden černá vdova opět udeřila, což nás všechny vtáhlo do napínavého příběhu.

Černá vdova opět udeřila - foto 1
Šelma, která je velmi obávaná pro svou schopnost masově likvidovat celé populace, byla v posledních pár dnech viděna v okolí malé vesnice. Všichni obyvatelé se snažili být na pozoru, ale to již bylo pozdě. Černá vdova udeřila a obyvatelé vesnice utrpěli obrovské ztráty.

Bylo již zřejmé, že bez speciálního tréninku a výcviku nebude místním lidem dopřáno dlouhého požehnání. Proto se starosta obrátil na okolní síly, aby pomohly obyvatelům vesnice s odstraněním věčného hrozby.

Situace se stala naléhavou, když ozbrojenci dorazili ze čtyř stran. Připravili se vážně bojovat, protože věděli, že úkol, který stojí před nimi, je obtížný. Konečně, po mnoha hodinách úmorného boje, se jim podařilo černou vdovu porazit.

Na konci tohoto napínavého dobrodružství je slastný pocit svobody, který z obyvatel zahalil jako duha vytvořená po průtrži mračen. Každá vesnice by měla být chráněna před iracionální agrese a jejími obyvatelé vítáni s otevřenou náručí. Už nikdy více se nebojí černé vdovy.
Černá vdova opět udeřila - foto 2
Černá vdova opět udeřila - foto 3
Publikováno: 30. 12. 2022 11:30 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články