Himaláje skrývají tunel vedoucí do nitra hory. Živý se ještě nikdo nevrátil.

Himaláje jsou nejvíce osídlenou oblastí asijského kontinentu, nabízejících taková pozorovatelná jeviště jako malé vesnice, vedoucí jehlu hřebenů, a legendární himalájský vrchol Hora snů. Podle náklady legendární důkazy, mají také skrýt tunel vedoucí do nitra hory. Tento objev byl proveden po světlém poledni, když se lokální antropologové pokoušeli navštívit oblast na vrcholku himalájské hory. Stěny místnosti kam se oni postavili byly dokonale kulaté a stejné jako jeho strop. Díky tomu, že prožíli úžasné zážitky, odhalili, že to, co tvrdili lidé z okolí o této části himalájské hory, je pravda.

Himaláje skrývají tunel vedoucí do nitra hory. Živý se ještě nikdo nevrátil. - foto 1
Lokální antropologové nyní prokázali, že nápad o tunelu, který vede do nitra hory, je legitimní. Neví se, kam vede, ani kolik jeho délka dosahuje, ale jisté je, že existuje. To, co antropologové odhalili, bylo, že tunel se nachází velmi hluboko uvnitř hory, a je ve velmi neobvyklém uspořádání. Komplexní labyrint propojených chodeb a místností se táhl napříč tunelem.

Přemýšlelo se nad nápadem, že tyto tunely se nemusí držet himalájské hory, ale spíše vedly napříč celým kontinentem. Ačkoli to stále musí být prozkoumáno, je velmi přesvědčivé tvrzení. Musíme však nejprve detekovat, jestli jsou vůbec nějaké životy, které se sem dostaly, ale ještě se nevrátily.

Zatím poslední průzkum v těchto tunelech nebyl zbytečný, a pro lidi, kteří odešli do nitra himalájské hory, nikdo se ještě nevrátil na souš. To nás nutí se ptát kam mohli odcestovat. Bohužel se to možná nikdy nedozvíme, tudíž budeme muset být stále skeptičtí, pokud se někdo jednou v budoucnu pokusí konečně dovést, co se s těmi lidmi stalo, kteří navštívili tyto himalájské tunely.
Himaláje skrývají tunel vedoucí do nitra hory. Živý se ještě nikdo nevrátil. - foto 2
Himaláje skrývají tunel vedoucí do nitra hory. Živý se ještě nikdo nevrátil. - foto 3
Publikováno: 27. 2. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články