Hovor s neviditelným: Výpovědi lidí, kteří mluvili s duchy

Hovory s duchy a neviditelnými bytostmi jsou fascinující a tajuplné. Na celém světě existuje množství lidí, kteří tvrdí, že měli zkušenosti se zmijím hlasem, které prý pocházelo z hlubin neznáma. Vypovědi lidí, kteří se tvrdí, že mluvili s duchy vám mohou pomoci při zkoumání tohoto záhadného fenoménu.

Hovor s neviditelným: Výpovědi lidí, kteří mluvili s duchy - foto 1
Jedna z nejčastěji vyslechnutých výpovědí je ta, že člověk slyšel neznámý hlas, který se spojoval s jeho minulostí. Může to být hlas, který připomíná někoho, koho tento člověk znal a od koho se něco dozvěděl. Někteří zaznamenávají hlasy, jako by byly rozhovor s někým, kdo věří danému člověku, ale kdo nemůže být popsán ani identifikován.

Další vypověď je ta, že lidé zažívají stavy, ve kterých vypráví duchům své sny a obavy. Jsou schopni vyrovnat se se situacemi, které by se jim jinak jevily jako neřešitelné, a dokážou vytvářet úplně nové náhledy na jejich problémy. Tito lidé si mohou být vědomi toho, že existuje silné spojení s těmito neviditelnými bytostmi.

Někteří lidé popisují pouze pocit, že jsou vyprošťování z neznámých tmavých míst. Sebevědomí může zažívat zvýšený klid, jakmile jsou v kontaktu se silou kořenící z jiného vesmíru. Také popisují pocit, že jsou osvobozováni ze strachu a neistoty - jako by kolem nich byly chrány.

Každý, kdo věří v možnost hovořit s duchy, uvádí jiné zkušenosti. Někteří hovoří o vhledech, které dostali, další cítí povzbuzení a potěšení. Tak či onak, všichni se shodují, že tyto pocity prohloubily jejich důvěru v jiné energie a vytvářejí úctu k bytostem, které nás obklopují.
Hovor s neviditelným: Výpovědi lidí, kteří mluvili s duchy - foto 2
Hovor s neviditelným: Výpovědi lidí, kteří mluvili s duchy - foto 3
Publikováno: 17. 3. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články