Ježíšův pravý hrob nalezen!

Po celá staletí mnoho lidí přemítalo o tom, kde se skrývá hrob Ježíše Krista. Zdálo se to jako nesplnitelný úkol – až do dnešního dne, kdy je po všech útrapách konečně objeven.

Ježíšův pravý hrob nalezen! - foto 1
Jednoho dne ukázala jedna nezletilá dívka v Jeruzalémě svým průvodcům tajemné území, které bylo navěky zapomenuto. Když se blížili ke starému kostelu, vůdcové ostatních sebou trhli: vybuchlo ze nich "Ježíšův hrob!"
Bylo to v té chvíli jasné: kostel, ve kterém byl objeven Ježíšův hrob, byl postaven přibližně v 6. století a rychle se stal centrem duchovní energie.

Když se začaly vykonávat oslavné písně a modlitby, průvodci i návštěvníci si uvědomili: čeká je příchod dávné síly. Když vešli dovnitř tmavého kostela, všimli si něčeho neuvěřitelného: Ježíšův hrob!

Všechny osoby se zhrozily, protože na tomto místě se tolik usilovalo o zjevení duchovního smyslu. Lidé byli požehnáni a proslaveni tím, že se stalo skutečným svědectvím zázračného Božího zásahu do dějin lidstva. Ježíšův hrob byl doposud neznámo a nyní, v této chvíli, se stal svědkem velkého poslání Boží lásky a milosti.

Lidé okamžitě začali objevovat další poznání o tomto hrobu a očekávali, že se dozví nějaké informace o samotném Ježíši – v tomto a dalších ohledech se bohužel nabídnul jen málo. Nicméně to stejně označilo milé a důležité objevitele jako poslední, kteří zahájili proces, který snad přivede lidi blíž k Ježíšovu poselství
Ježíšův pravý hrob nalezen! - foto 2
Ježíšův pravý hrob nalezen! - foto 3
Publikováno: 28. 12. 2022 22:30 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články