Poprvé se podařilo vyfotografovat a zvážit lidskou duši.

Vědci byli šokováni, když prokázali, že se jim poprvé podařilo vyfotografovat a zvážit lidskou duši. Celé to bizarní dobrodružství se odehrálo ve výzkumné laboratoři v podzemí starého universitního sálu. Vybavení bylo velmi moderní a speciálně pro tento experiment vytvořili vědci obrovskou fotonovou kameru, která měla schopnost odhalit energii lidské duše.

Poprvé se podařilo vyfotografovat a zvážit lidskou duši. - foto 1
Ve středu večera se do laboratoře dostalo pár výzkumníků a zajímavým způsobem známý dobrovolník. Pokouší-li se někdo fotografovat lidskou duši, je nutné, aby se člověk nacházel ve stavu hluboké meditace a očísl, což je specifická technika, která umožňuje přiblížení se neviditelné energii.

Všichni učastníci se však nejprve musely připravit na samotné vyfotografování. Do laboratoře se navinuly dva kusy tmavě fialového hedvábí, které kolem dobrovolníka otáčel obřadní průvodce. Poté jim požehnal a vykročili na cestu do nitra lidské duše.

Konečně došlo na samotnou fotografii. Bylo to okamžik, ve kterém začal pracovat fotonový snímač. Až dosud nebylo možné změřit ani fotografovat energii lidské duše, ale nyní se to povedlo a vědci obdrželi neuvěřitelné množství informací o vnitřní struktuře lidského bytí.

Vědci se nyní snaží vyrovnat se se všemi informacemi, které byly provedeny a doufají, že tento experiment poskytne důležité poznání o lidské mysli. Bez ohledu na výsledek tohoto experimentu jedna věc je jasná – tentokrát se poprvé v historii lidstva úspěšně změřila a zvážila duše člověka.
Poprvé se podařilo vyfotografovat a zvážit lidskou duši. - foto 2
Poprvé se podařilo vyfotografovat a zvážit lidskou duši. - foto 3
Publikováno: 28. 12. 2022 22:55 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články