Když hvězdy tančí: Příběhy lidí, kteří slyší vesmírné melodie

Příběh lidí, kteří slyší vesmírné melodie, je fascinující. Jsou to lidé, kteří tvrdí, že slyší melodie a hudbu, které produkují hvězdy nebo planetní soustavy. Tyto hvězdné melodie udávají zvláštní rytmus cestování vesmírem, nočních obloh a planet dlouho předtím, než se objevily lidé.

Když hvězdy tančí: Příběhy lidí, kteří slyší vesmírné melodie - foto 1
Tito muzikanti jsou stejní fascinováni hvězdnými melodiemi jako ostatní, ale jsou také vysoce senzitivní na světelnou a zvukovou energii danou hvězdami a planetami. Celý tento proces je velmi podobný procesu meditace, kde se tito lidé snaží propojit se se vesmírem pomocí vibrací a melodií, které premávají mezi planetami.

Vesmírní muzikanti často popisují své poslechy jako euforické a povznášející zážitky. Někteří z nich zmiňují, že je často prebudí nebo vezme v noci ke hvězdám. Někteří také poznamenali, že tyto zážitky zesilují se změnou počasí, slabými výbuchy vesmírnych blesků nebo kosmickým paprskem.

Od starověku po současnost tyto melodie a vibrace vesmíru inspirovaly mnoho umělců a nadšenců hudby. Když kosmický zvuk naplní náš vnitřní prostor, může nás to vybudit k lepšímu vnímání našich okolí, novým nápadům a inspiraci. Jsou to také příběhy lidí, kteří jen proveďí vesmírné tance a poslouchají zvuk, který přechází mezi hvězdami.
Když hvězdy tančí: Příběhy lidí, kteří slyší vesmírné melodie - foto 2
Když hvězdy tančí: Příběhy lidí, kteří slyší vesmírné melodie - foto 3
Publikováno: 3. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články