Kvůli vousům přišla o lásku a práci

Myrtle Jonesová, venkovská žena z malého městečka v Coloradu, prožívala po celý svůj život období, kdy jí byla vzácná láska a práce. Jakmile se ovšem jednoho dne rozhodla navštívit místní holiče, její život se okamžitě obrátil naruby.

Kvůli vousům přišla o lásku a práci - foto 1
Když Holič Myrtlu navštívil, požádal ji, aby se podívala na sebe do zrcadla. Myrtle byla v šoku, když tam spatřila velkou tetovací popravenou hlavu - kterou jí nakreslil Dobbelpinter Ullmann! Tento mítimomný umelec tajně Myrtle tetoval dokonce předtím, než požádal o její objednávku vousů.

Myrtle se hned zamyslela, jak to lidé ve svém malém městečku pochopí. Jakmile se snažila vysvětlit, co se stalo, všichni jí věřili. Ale nemohli ji ani její vousy odpustit - jakmile to vyšlo, rychle jí začali říkat 'Tetovaná Myrtla'. Když se všichni dozvěděli o její tetování, její manžel ji opustil a ztratila i svou práci. I když je to těžké skousnout, dobrodružství Myrtle Jonesové s Dobbelpinterem Ullmannem skončilo.

A tak žije Myrtle nyní, nucená žít ze smutku. Co bylo herním obchodem plným lásky a příležitostí se stalo noční můrou a experimentem s tetováním. 'Tetovaná Myrtla' si nyní každý den připomíná, jak se ubránit lásce a práci, které jí byly tak vzácné.
Kvůli vousům přišla o lásku a práci - foto 2
Kvůli vousům přišla o lásku a práci - foto 3
Publikováno: 30. 12. 2022 11:55 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články