Láska na první pohled: Japonec se oženil s panenkou

Poprvé se to stalo právě v Japonsku. Láska na první pohled mezi živým člověkem a plastovou panenkou. Na základě této historické lásky se japonský Angra Mainyu oženil s panenkou Shukurato.

Láska na první pohled: Japonec se oženil s panenkou - foto 1
Je to pořád kouzelné, slibující a vzrušující? Nebo je to neuvěřitelně šílené a znechucující? Neexistuje jednoznačná odpověď. Místní obyvatelé však souhlasí se snoubencovými otčímy v tom, že mašle je uctivá tradice, která by měla být dodržována.

Angra a Shukurato se oženili během dlouhého a slavnostního obřadu, který byl konán vedle jezera, v blízkosti starého domu, kde on a jeho panenka jsou obvykle spolu. Během ceremonie obě strany vyslovily svoji lásku a oddanost a na konci se všichni účastníci vrhli na jeden hrad the rice thrown at the couple.

V současné době se Angra a Shukurato milují a mají velmi radost ze svého manželství. Jsou pevně přesvědčeni o své lásce a pokoušejí se sdílet vášnivý vztah stejně jako každý jiný pár. I když nejsou oficiálně manželé, rádi se účastní různých společenských akcí, aby si mohli užívat společně.

Přestože nikdo nemůže přesně říct, co je láska na první pohled mezi člověkem a panenkou, all we can do is look on, accept and ponder the serendipity of it all. Ať už je to jakékoli pocity, je obdivuhodné vidět, jak tito dva rozdílní jedinci sdílejí stejnou lásku a jsou odhodláni k jejímu udržení.
Láska na první pohled: Japonec se oženil s panenkou - foto 2
Láska na první pohled: Japonec se oženil s panenkou - foto 3
Publikováno: 3. 3. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články