Maďarský červ. Muž prolézá komínem do bytů a zabíjí lidi

V poslední době převládají novinky na internetu o "Maďarském červu", který je extremně nebezpečný. Tohoto muže spatřili obyvatelé několika bytových domů, který údajně prolézal komínem do jejich domovů a zabíjel lidi.

Maďarský červ. Muž prolézá komínem do bytů a zabíjí lidi - foto 1
Teorie, které obklopily tohoto muže jsou zmatené a podivné. Někteří lidé říkají, že v tomto komínu putoval lidem skrz čas a jeho cílem bylo zabít oběti z minulosti i přítomnosti. Ostatní lidé si myslí, že je to psychopatický milovník kreatur jménem Maďarský červ, který hledá lidi k usmrcení.

Ti, kteří byli svědky jeho bizarního vzhledu, opisuji maďarského červa jako vysoce inteligentního muže s tmavou maskou na obličeji. Říkají, že se pohybuje zcela tiše a je schopen prolézat malými trhlinami a štěrbami.

Tučná policie se zatím nesetkala s úspěchem při pátrání po tomto muži. Jeho přítomnost je vážně strašidelná; pevně stojí před otázkou, jak dlouho bude moci tajně žít a zabíjet lidi. Lidé věří, že nakonec bude nalezen, ale nikdo neví, jak silnou sílu tento červ ukrytý v komíně opravdu má.
Maďarský červ. Muž prolézá komínem do bytů a zabíjí lidi - foto 2
Maďarský červ. Muž prolézá komínem do bytů a zabíjí lidi - foto 3
Publikováno: 21. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články