Město Brno tajně staví metro!

Město Brno se v posledních týdnech stalo centrem pozornosti. Důvodem jsou údajné dohady, že město právě tajně staví podzemní dopravní síť metro. Proč k tomu bizarnímu skutku sáhlo? Mluví se o zoufalém pokusu změnit pověst města, která je dlouhodobě naprosto bezvýznamná.

Město Brno tajně staví metro! - foto 1
Nejdříve se objevily spekulace, že město najalo skupinu "profesionálních tajných stavitelů" a okamžitě začalo pracovat na stavbě. Ta má být ve skutečnosti delší než by se na první pohled mohlo zdát. Na jejím navrhnutí se podílela střední škola, která shromáždila celou řadu architektů, inženýrů a designérů. Do projektu byly zapleteny i záhadné kapacity ze zahraničí.

Včera byla popsána podivuhodná jednotka vědců s maskami na obličeji, kteří byli spatřeni pečlivě skenující místo budoucí výstavby. Jejich cílem bylo zjistit, co se skrývá pod špinavou ulicí, a připravit ji na postavení schodiště. Jeden ze svědků popsal, jak se přes noc objevily desítky beden, které brzy odvážel odtajnilý konvoj.

Co se děje ve skutečnosti v Brně? Musíme čekat na další zprávy, abychom se o tom dozvěděli více. V jednom je ale jistota - město se minulý týden pochlubilo novými plakáty, které nazývají Brno městem budoucnosti.
Město Brno tajně staví metro! - foto 2
Město Brno tajně staví metro! - foto 3
Publikováno: 2. 3. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články