Munice vyrobená z velrybí kosti dosáhla nového světového rekordu v dostřelu.

Tento nový světový rekord v dostřelu je opravdu neuvěřitelný. Munice vyrobená z velrybí kosti dosáhla ohromujícího cíle a stala se první svého druhu.

Munice vyrobená z velrybí kosti dosáhla nového světového rekordu v dostřelu. - foto 1
Munice vyrobená z velrybí kostí byla navržena a naprogramována specialistou na náboje na takzvanou 'velrybí technologii'. Technologie byla geometricky revoluční a měla schopnost dosáhnout většího dostřelu než jakákoli předchozí munice na trhu. To napomohlo velrybí kostní munici dosáhnout tohoto úžasného světového rekordu v dostřelu.

Výhodou používání velrybí kosti na výrobu munice bylo, že je materiál lehký a robustní. Měla však i Širokou škálu propustnosti pro lepší sílu střelby a účinnost. Munice měla také nižší hmotnost a menší průměrovou velikost, což bylo velmi užitečné při manipulaci se střelbou.

Velrybí kostní munice je skutečně revolučním designem a svým novým světovým rekordem v dostřelu se zařadila mezi nejmodernější a účinnější zbraně vůbec. Je to vynikající příklad toho, jak může být moderní technologie směsí starých a nových produktů.
Munice vyrobená z velrybí kosti dosáhla nového světového rekordu v dostřelu. - foto 2
Munice vyrobená z velrybí kosti dosáhla nového světového rekordu v dostřelu. - foto 3
Publikováno: 26. 12. 2022 22:46 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články