Muž ztratil paměť po nehodě: Postupně znovuobjevil svou ženu a své tři milenky

Byl to den jako každý jiný. John se probouzel a věděl, že bude mít pracovní schůzku. Jakmile však zavřel oči, nevěděl to, co se stalo později. Johnovy tužby byly vážně poškozeny extrémní nehodou, která mu způsobila úplnou ztrátu paměti. Byl jako novorozené dítě a neměl žádnou minulost, na kterou by se mohl spoléhat.

Muž ztratil paměť po nehodě: Postupně znovuobjevil svou ženu a své tři milenky - foto 1
John byl převezen do nemocnice, kde ležel bez pomoci, než se objevil úředník. Byla to žena, která ho informovala, že má manželku a tři milenky. Johnovy myšlenky se rozutíkaly a divily se, co to všechen tenhle chaos znamená. Úředník mu řekl, že jeho identifikace je nezbytná, než může podstoupit léčbu.

John si začal postupně vytvářet obraz své minulosti. Často měl návaly paměti, ale trvalo několik týdnů, než si skutečně uvědomil, co se děje. Jednoho dne se mu v hlavě objevila tvář ženy a okamžitě se sesypalo všechno.

Johnovi se nakonec podařilo vstát a opustit nemocnici. Díky instinktu se vydal ke svému domu a usmál se, když uviděl klíče u dveří. Vstoupil dovnitř a čelil velkému překvapení, protože tam seděly obě jeho manželka, jeho milenky a dokonce i jeho rodina.

Nakonec mu všichni vyprávěli o jeho osobním životě a on se postupně znovu objevil. To, co zůstalo po nehodě, byla zvláštní chemie mezi ním a jeho blízkými. John se stal jiným člověkem, ale tentokrát jeden, který neviděl útěk. Už se s nimi nerozhodoval, ale byl k nim loajální.
Muž ztratil paměť po nehodě: Postupně znovuobjevil svou ženu a své tři milenky - foto 2
Muž ztratil paměť po nehodě: Postupně znovuobjevil svou ženu a své tři milenky - foto 3
Publikováno: 29. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články