Nechutné! Poté co v roce 2005 ovdověla se přestala mýt.

Příběh důchodkyně ze Sussexu, která se po manželově smrti v roce 2005 úplně přestala mýt, je zážitek, který se vám bude lepit na patro. Místní sousedé byli v šoku, protože žena žila v domě, kde bylo téměř jisté, že pohybuje osoby vně svého domova a často navštěvuje nákupní centrum ve městě. Někteří se domnívali, že i ona sama dělá veřejné vystoupení, ale nikdy ji v průmyslových provozech neviděli.

Nechutné! Poté co v roce 2005 ovdověla se přestala mýt. - foto 1
Lidé si stěžovali, že nesnesitelný zápach se všude linul, zejména ve veřejných dopravních prostředcích a v obchodech, včetně veřejných laviček. Situace se zdála bezvýchodná, neboť důchodkyně odmítala s péčí souhlasit. Po smrti manžela se důchodkyně snesla do hluboké deprese, protože se jí zhroutil celý svět. Z toho důvodu už ani nepřemýšlela o svých osobních hygienických potřebách.

Aby se s touto situací vypořádali, místní věcem záležely na spolupráci s příslušnými úřady a na sociálních službách. Služby rodiny se proto domluvily se starší ženou, aby jí dostaly pomoc a poradenství ohledně jejího zdraví a hygieny. Důchodkyně se s nimi nakonec dohodla a od té doby byla trpělivější. Bez dobré služby rodinné péče se nemusela žádný významný změny.

I když situace s osamělou důchodkyní naštěstí dopadla dobře, zůstává záhadou, proč se rozhodla tak vehementně vyhnout péči o sebe sama. Možná to bylo způsobeno traumatem, které prožila po manželově smrti. Bez ohledu na to, její příběh je třeba si pamatovat. Je to jeden z těch příběhů, které nás naučí trpělivosti a soucitu pro lidi okolo nás, kteří se mohou cítit smutní a osamělí.
Nechutné! Poté co v roce 2005 ovdověla se přestala mýt. - foto 2
Nechutné! Poté co v roce 2005 ovdověla se přestala mýt. - foto 3
Publikováno: 30. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články