Nehoda na skalce: zahrádkář si sázecím kolíkem probodl plíci!

V malé vesničce na skalce se právě stala poměrně bizardní nehoda. Občan této malé fresky, který se živil jako zahrádkář, přišel o život. Zabodl do sebe sázecím kolíkem. Celou událost si všimli jeho sousedé, kteří se s ním jen před chvílí dělili o poslední sklenku slivovice.

Nehoda na skalce: zahrádkář si sázecím kolíkem probodl plíci! - foto 1
Podle svědků je to pro ně velmi neočekávané, neboť zahrádkářův život byl celý bezproblémový a obyčejný, ačkoli se stále snažil objevovat přítomnost nadpřirozených sil ve svém okolí. Kauza potřebuje podrobnější vyšetřování, neboť existuje mnoho možností - zahrádkář mohl buď zemřít na konci svého lidového rituálu, nebo mu to bylo osudem.

Kolem skalky se okamžitě vytvořila obrovská skupina lidí. Všichni se snaží najít nějaký důkaz, aby tyto spekulace nějak potvrdili. Někteří věří, že se ukázalo, že zahrádkář pokusil zažehnat démona, který ho pronásledoval. Jiní si myslí, že se sám pokusil o sebevraždu, protože se cítil být jiný než ostatní v jeho komunitě.

Smrt zahrádkáře zůstává ve vesnici tajemstvím. Policie i oddělení vyšetřování jsou stále ve fázi vyšetřování. Až budou mít policisté definitivní výsledky, bude to pro tento malý kraj mnohem jasnější a doufají si, že toto smutné období brzy skončí.
Nehoda na skalce: zahrádkář si sázecím kolíkem probodl plíci! - foto 2
Nehoda na skalce: zahrádkář si sázecím kolíkem probodl plíci! - foto 3
Publikováno: 27. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články