Neuvěřitelné zázraky: Slepec vidí po tom, co ho kousl pavouk

Nedávno se stalo něco tak neuvěřitelného, že to zamávalo lidmi po celém světě. Slepec ze San Francisca, který trpěl nevyléčitelnou chorobou už 15 let, vidí znovu potom, co ho kousl pavouk!

Neuvěřitelné zázraky: Slepec vidí po tom, co ho kousl pavouk - foto 1
Poté co byla objevena jeho „zdravotní anomálie“, proběhlo několik vyšetřovacích vyšetření, aby se dopátrala přesná příčina. K tomu bylo nezbytné provedení mnoha testů, které dlouhou dobu trvaly. Jednou z jeho testů bylo také koušení pavouka Giovanniho, což byl jeden z velmi vzácných druhů pavouků z Jižní Ameriky.

Výsledky vyšetřování odhalily, že látka, jež byla v pavoukově jednom, zkoumala genetickou strukturu člověka. Ona a její toxin začaly měnit jeho DNA, což následně vedlo k tomu, že se jeho oči učily vykonávat přirozenou funkci slyšení. To se stalo prvním důkazem, že se pavoučí kousnutí dalo použít ke zlepšení slepšího stavu očí.

Nečekaně rychlé obnovení jeho zraku je, bezesporu, skutečný zázrak. Tento člověk se stal první lidskou jednicí, která obdržela tuto mocnost a nemáme ani tušení, jaké to může mít další účinky pro společnost. Až se dozvíme více detailů, možná budeme toto pozorování využívat jako prostředek pro léčbu tohoto úkonu dalších pacientům.
Neuvěřitelné zázraky: Slepec vidí po tom, co ho kousl pavouk - foto 2
Neuvěřitelné zázraky: Slepec vidí po tom, co ho kousl pavouk - foto 3
Publikováno: 30. 3. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články