Překvapivý objev: Vědecký výzkum potvrdil telepatii mezi lidmi.

Naštěstí pro všechny sci-fi nadšence, kteří doufali ve schopnosti myslet na dálku mezi lidmi, to nebyla jen fantazie! Vědci objevili tento týden významnou novinku - telepatie existuje skutečně.

Překvapivý objev: Vědecký výzkum potvrdil telepatii mezi lidmi. - foto 1
Bylo provedeno více než deset let výzkumu, aby bylo potvrzeno tvrzení, které se zdá být příliš dobré, aby to byla pravda. Experimenty se prováděly mezi různými v pokusu o reprodukovat telepatii mezi dvěma osobami. Dobrá novinka je, že podle nedávného výzkumu se uspělo.

Věda je prokázala, s mírnými varováními na pořadí, který platí pro obě strany testujících. Učenci se domnívají, že úspěšnost napojení na úrovni 90 až 95 procent by byla reálně dosáhnoutelná, pokud by mělo být vynaloženo dostatek času. První výsledky toho úsilí mají být publikovány soustředně v tisku během několika příštích měsíců.

To naznačuje, že se telepatie stane oficiálně vědecky podporovanou realitou, i když samozřejmě budou potřeba další výzkumy. V každém případě, to je pozoruhodný objev, který může vést k velkým změnám v komunikační technologii. Například, cestování z místa na místo by mohlo být redundantní, protože lidé by mohli přenášet informace telepaticky.

Ještě musíme vidět, jak se objev rozvine, ale jednou věc je jistá: toto je pro lidstvo obrovský krok do budoucnosti.

Jakmile bude objev přijat jako standardní fakt, naše schopnosti jako lidé se budou měnit. Ať už se bavíme o telepatii mezi lidmi nebo o možnosti prozkoumat vesmír bez nutnostiť cestovat, toto je úžasný počin pro moderní lidstvo.
Překvapivý objev: Vědecký výzkum potvrdil telepatii mezi lidmi. - foto 2
Překvapivý objev: Vědecký výzkum potvrdil telepatii mezi lidmi. - foto 3
Publikováno: 26. 12. 2022 18:46 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články