Prohraná sázka: Američan už deset let musí autem jen couvat

Když mluvíme o kuriozitách, tato šílená příhoda je asi jednou z nejabsurdnějších. Tváří v tvář bizarnímu osudu se nachází americký stavební dělník jménem Kenneth Medtop. Přesně před deseti roky si Kenneth vsadil s kamarádem na fotbalový zápas. Bohužel pro něj, Kenneth ztratil sázku a musel se ukroutit od plnění své části dohody.

Prohraná sázka: Američan už deset let musí autem jen couvat - foto 1
Ta část dohody byla navíc velmi absurdní: Kenneth musí jet autem pouze couvat! Jen tak bez brouknutí si měl sám sebe odsoudit k tomu, že musí procestovat Ameriku po dobu deseti let bez toho, aby směl svůj vůz použít jinak než k couvání. S kamionem na korbě bylo jasné, že přímočará cesta ho nikam neposune, ale musí vždy couvat, aby se dostal do svého cíle.

Kenneth se od té doby stal docela hvězdou. Vypráví svůj příběh ve všech částech země a jeho kouzlo a hezký úsměv dodal lidem naději, že se i z nejabsurdnějších sázek lze vylovit pozitivní stránka.

Pro Kennetha je to jediný způsob, jak se dostat mezi města a státy: couvat vozem po dobu deseti let. Jeho odvahu a pozitivní myšlení obdivuje spousta lidí a je velkou inspirací. I když Kenneth oslaví desáté výročí sázky zřejmě za volantem, jistě to bude slavnostní příležitostí, kterou nikdy nezapomene.
Prohraná sázka: Američan už deset let musí autem jen couvat - foto 2
Prohraná sázka: Američan už deset let musí autem jen couvat - foto 3
Publikováno: 22. 2. 2023 10:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články