Rozešla se s mužem protože chrápal

Jsou věci, které prostě nelze unést. Někdy se dostanete do situací, ve kterých je jasné, že musíte udělat změnu. Tato změna musí být provedena rychle a často bez ohledu na okolnosti. To je to, co se stalo jednomu páru, členové kterého se rozešli z důvodu, důvodu, který lidé nečekali - chrápání!

Rozešla se s mužem protože chrápal - foto 1
Havajské letovisko Kauai bylo poznamenáno šokem, když se ukázalo, že muž se svou dívkou se rozešel kvůli tomu, že chrápal. Chris a Alana byli spolu 2 roky ale Alanin chrápání po noci strávené nadměrnou konzumací alkoholu postupně přerostlo ve vážné problémy. Když se Chrisova trpělivost vyčerpala, učinil drastické rozhodnutí a rozešel se s Alenou.

„Její chrápání zvyšovalo moji únavu,“ vysvětlil Chris. „Byla jsem tak unavený, že se mi stávalo, že bych spal mnohem méně, než vlastně potřebuju. Po čase jsem viděl, že to není dobré pro mé zdraví. Rozhodl jsem se tedy, že je nejlepší se s Alenou rozejít. ”

To se nezdá jako obvyklý způsob, jak se s někým rozejít, ale chrápání je velmi síla věc. Existují dokonce terapie, které pomáhají překonat chrápání. Muž si myslel, že se rozloučit se svou přítelkyní bylo nejlepším krokem, aby se vrátila jeho obvyklá spánek.

I přes tragiku příběhu jsou oba účastníci příběhu pozitivní a nadějní. Sešli se znovu za účelem diskuze a vyměnili si dárky. I když mohlo být bolestné, oba partneři vykázali velkou odvahu a moudrost v tom, jak situaci vyřešili.
Rozešla se s mužem protože chrápal - foto 2
Rozešla se s mužem protože chrápal - foto 3
Publikováno: 2. 4. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články