Šileny zpěv: Brazilská zpěvačka dokáže svým zpěvem rozbíjet nejen sklenice ale i porcelánové talíře

V Brazílii se objevil zcela unikátní zpěv. V zemi, kde muzika hraje důležitou roli, se v poslední době objevila novinka: šilený zpěv. Jednou z nejpopulárnějších osobností tohoto směru je brazilská zpěvačka Janine Pires. Její hlas dokáže pozlobit integritu fyzických věcí tak unikátním způsobem, že dokáže rozbíjet sklenice i porcelánové talíře.

Šileny zpěv: Brazilská zpěvačka dokáže svým zpěvem rozbíjet nejen sklenice ale i porcelánové talíře - foto 1
Janine je opravdu velmi zvláštní zpěvačkou. Svými úžasnými vysokými tóny dokáže způsobit vibrace a kmitání takového intenzity, že to dokáže roztříštit sklo i porcelán. Bizarní fenomén už se stal virálním a každý chce slyšet, jak dokáže Janine svým magickým hlasem deformovat bezdotykovou energii přesně určeným směrem.

Každý si myslí, že Janine je géniem ve svém oboru. Její originální schopnost dokazuje, že lidský hlas má mnohem větší sílu, než si někdy myslíme. I když technologie a inovace jsou občas prostě neuvěřitelné, zdá se, že lidstvo vždy bude neeterická síla, která bude schopna vyvinout mocné rezonanci.

Janinin talent je opravdu fascinující. Její schopnosti ještě neurčila žádná vědecká studie, ale v jejím okolí se mluví o “fenoménu síly”. Klidně můžeme jen odhadovat, co je skutečnou silou volající ven z Janinin hlasu, i když jedna věc je jistá - brazilská zpěvačka dokáže způsobit vzrušení, aniž by dotěla jedinou organismu.
Šileny zpěv: Brazilská zpěvačka dokáže svým zpěvem rozbíjet nejen sklenice ale i porcelánové talíře - foto 2
Šileny zpěv: Brazilská zpěvačka dokáže svým zpěvem rozbíjet nejen sklenice ale i porcelánové talíře - foto 3
Publikováno: 3. 4. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články