Šok! Těžce nemocná žena rozdává svůj majetek - prakticky každému kdo si řekne

Děsivá zpráva obchází ve městě: žena, která trpí těžkou nemocí, rozdává svůj majetek skoro každému kdo řekne. Všichni jsou v šoku.

Šok! Těžce nemocná žena rozdává svůj majetek - prakticky každému kdo si řekne - foto 1
Jak se ukázalo, žena nedávno přijala diagnózu nevyléčitelného onemocnění a od té doby rozdává svůj majetek každému kdo si o to řekne. Svého domu darovala osadníkům nedaleké vesnice a svůj bankovní účet vyplatila obyvatelům města.

Všichni obyvatelé města jsou překvapeni tím, co se děje. Mnoho lidí ji obdivuje za její odvahu a příklad laskavosti. Někteří lidé si uvědomují, že plození jejího majetku jí pomáhá uchovat si aspoň trochu důstojnosti i uprostřed nejhoršího.

Ženiným rozhodnutím byli velmi dotčeni její blízcí, kteří se snažili přimět ji, aby právě jim daroval majetek. Nicméně žena trvá na tom, že její přání je, aby její majetek využili všichni ať již jsou její blízcí nebo obyčejní lidé z města.

Ženina odvaha a laskavost bude na dlouho zapamatována. Je to skvělý příklad toho, co můžeme udělat, když se přesuneme ze sebelítosti a čelíme bolesti se statečností a odvahou.
Šok! Těžce nemocná žena rozdává svůj majetek - prakticky každému kdo si řekne - foto 2
Šok! Těžce nemocná žena rozdává svůj majetek - prakticky každému kdo si řekne - foto 3
Publikováno: 15. 3. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články