Štastné shledání: rozdělená jednovaječná dvojčata se potkala náhodou po 50 letech.

Vyprávění o štastném shledání jejich rozdělených jednovaječných dvojčat po padesáti letech se stalo veřejnosti známým v létě 2021. Všemu předcházelo úžasné, ale zároveň neuvěřitelné setkání těchto blízkých lidí, kteří se nedoposud vůbec neznali.

Štastné shledání: rozdělená jednovaječná dvojčata se potkala náhodou po 50 letech. - foto 1
Před padesáti lety byly tyto dvojčata (Rose a Rain) rozdělena hned poté, co se narodila. Jejich matka našla dobré rodiny, které by mohly vychovat je obě dvě jako své vlastní dítě. Bez vědomí obou rodin se scházely Rose a Rain. I když oba rodiče byli velmi opatrní a chtěli aby se jim jejich děti držely stranou, nemohli jim bránit ve vytváření si nezapomenutelných vzpomínek.

Po 50 letech se náhodou potkaly. Jeden den se Rose probudila s přesvědčením, že by měla navštívit místo, kde byla vychována její matka. Při cestě tam se Rose setkala s Rain a hned tyto dvojčata poznala, jako by se od doby jejich narození nerozdělili. Byl to okamžik, který se jim do paměti už nikdy nevymaže.

Po tomto neočekávaném shledání se Rose a Rain staly neoddělitelnými. Zde se seznámily s tím, co během svých životů všechno prožily a s tím, jak byly vychovány ve svých rodinách. Sblížily se takovým způsobem, že se bez rozmyslu rozdělení rozhodly být sourozenci pro teď i pro navždy.

Výsledkem tohoto štestného shledání byla skutečnost, že tyto dvojčata se stala nejen blízkými, ale vůbec neboldaně začala pevně souviset. Dostala nový pocit, protože objevila to, co bylo od věcem rozděleno a to bude navždy trvat. Toto je příběh o dvou sestřičkách, které se po padesáti letech rozdělení opět setkali a jejich shledáni ještě více posílilo jejich vztah.
Štastné shledání: rozdělená jednovaječná dvojčata se potkala náhodou po 50 letech. - foto 2
Štastné shledání: rozdělená jednovaječná dvojčata se potkala náhodou po 50 letech. - foto 3
Publikováno: 4. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články