Strach z temnoty? Buran z Bulharska našel způsob jak strach překonat

Buran z Bulharska má skutečně netradiční způsob, jak překonat strach z temnoty. Tento počestný obyvatel malého provinčního města je přesvědčen, že nejlepší způsob, jak tento strach překonat, je spravedlivá směsice strašidel.

Strach z temnoty? Buran z Bulharska našel způsob jak strach překonat - foto 1
Když se Buranův strach dostal do stavu, ve kterém se cítil ohromený, vpadl do temné místnosti a začal zde provádět svůj zvláštní rituál. Začal promítat děsivé snímky na stěnu ve stylu B-movie horroru a poslechovat hrůzostrašnou, téměř patologicky sugestivní hudbu.

Neustále znovu a znovu se díval na obrazy strašidel, rychle je zmiňoval a snažil se je natolik okouzlit, aby dokázal strach překonat. Uvědomil si, že ovládá situaci a postupně temnotu ovládl svou láskou k tomuto rituálu.

Tento netradiční rituál mu umožnil, aby skutečně překonal svůj strach z temnoty. Nyní, když je Buranovi nastaven strach, následuje krok dále a vstoupí do temnoty s pocitem, že je jeho domovem. Díky tomuto psychickému procesu se Buran dokázal naučit milovat svou starou archaickou strašidlovou terapii a tímto činem si získal vysokou úctu národa.
Strach z temnoty? Buran z Bulharska našel způsob jak strach překonat - foto 2
Strach z temnoty? Buran z Bulharska našel způsob jak strach překonat - foto 3
Publikováno: 20. 2. 2023 10:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články