Věštkyně věští budoucnost z Vaší husí kůže. Vyvolá Vám ji kostkou ledu.

Už od pradávna lidé věří, že jsou schopni vyčíst budoucnost z prostých objektů. Někteří se spoléhají na karty nebo kámen, zatímco jiní se obrací k zcela zvláštním a speciálním metodám. Věštkyně Maria však vsadila na jednu velmi netradiční metodu – vyčítání budoucnosti z husí kůže.

Věštkyně věští budoucnost z Vaší husí kůže. Vyvolá Vám ji kostkou ledu. - foto 1
Maria tvrdí, že husí kůže poskytuje unikátní pohled na téměř všechna možná témata. Aby došla k jejím léčivým závěrům, Maria vyvolává názory z husí kůže pomocí velmi zvláštního „nástroje“ – kostky ledu! Maria má dokonce speciální kostky z ledu vyrobené zvlášť pro věštby.

Maria tvrdí, že při odhalování budoucnosti stačí ohřát kostku ledu, aby se roztavila a uvolnila duše husí kůže. Poté se ohřátá kostka důkladně prohmatá a vyzvedne se z ní temnota budoucnosti.

Mnoho lidí argumentuje, že hra s kostkou ledu je pouhé divadlo. Nicméně, Maria si v poslední době získala slušné množství následovníků, kteří ji berou její metodu s nadšením. To znamená, že to musí fungovat! Pokud stále pochybujete o tomto způsobu věštění budoucnosti, tak možná, že byste ji měli vyzkoušet na vlastní kůži.
Věštkyně věští budoucnost z Vaší husí kůže. Vyvolá Vám ji kostkou ledu. - foto 2
Věštkyně věští budoucnost z Vaší husí kůže. Vyvolá Vám ji kostkou ledu. - foto 3
Publikováno: 25. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články