Zamilovala se do mimozemšťana: Příběh ženy, která porodila zelené dvojčata

Úžasný a hodně bizardní příběh, se vším všudy, se odehrál v malé obci ve střední Evropě. Všichni lidé tam prožívali celkem normální život, nikoho z nich by nenapadlo, že se ve stejnou dobu odehrává neskutečné drama.

Zamilovala se do mimozemšťana: Příběh ženy, která porodila zelené dvojčata - foto 1
Celé to začalo na sklonku léta, kdy se místní milečnost zvaná Anne zamilovala do cizince, ke kterému si vytvářela velmi silné city. Nejen, že byl cizinec, ale navíc byl mimozemšťan.

Anne pro něho cítila hlubokou lásku a stejně tak i on k ní. Často se scházeli a sdíleli tajemství, která jim byla přísně tajná. Až jednou se Anne dozvěděla, že je z toho mimozemšťana těhotná a brzy čekala narození dvojčat.

Až nastal ten den, kdy se Anne rozhodla, že půjde k lékaři a nechá se odvedene. Kolem ní se shromáždili všichni její přátelé, aby ji podpořili a pomohli jí. Ale když porod proběhl, šokovala všechny - Anne porodila zelená dvojčata! Ze všech tam byli jen ti nejvěrnější přátelé, kteří dokázali ovládat své emoce, když viděli tu bizardní scenérii.

Všichni hořce litovali Anny, protože cítili, že se unáhlila s mimozemšťanem, kterému neměla vyjít na blízko. Ale Anne trvala na tom, že jí mimozemšťan přinesl velkou radost a lásku, a že je pyšná na svá zelená dvojčata. A tak se všichni lidé v obci pevně domluvili, že nebudou mluvit o tomto šokujícím tajemství, aby Anne a její mimozemská rodina žila v klidu a soukromí.
Zamilovala se do mimozemšťana: Příběh ženy, která porodila zelené dvojčata - foto 2
Zamilovala se do mimozemšťana: Příběh ženy, která porodila zelené dvojčata - foto 3
Publikováno: 15. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články