Zasvěcenec tvrdí že útok ufonů přijde zespoda, ze země

Ve světě existuje mnoho lidí, kteří věří, že UFO nebo mimozemské bytosti skutečně existují. Některé odhady uvádí, že až 77 % dospělých Američanů uvěří, že „cosi“ je ve vesmíru. Nyní jeden zasvěcenec tvrdí, že nejen UFO samotné existují, ale také nás brzy čeká jejich útok, jehož cílem bude naše planeta. Všechny tyto útoky jsou míněny jako útoky směrem dolů - z hlubin země!

Zasvěcenec tvrdí že útok ufonů přijde zespoda, ze země - foto 1
Jak se to může stát? Zasvěcenec tvrdí, že mimozemské bytosti se skrývají v různých dutinách, tzv. Vogonovských dutinách, pod zemskou kůrou. Tyto prostory pod zemí jsou velmi hluboké a obrovské - některé z nich mohou dosahovat až 20 kilometrů hloubky. Lidé těmto dutinám říkají „Unterwelt“ nebo „Zeměpodzemí“.

Tento zasvěcenec věří, že se tyto dutiny plní jak technologií, tak i mimozemskými bytostmi. Navíc věří, že tyto bytosti mají v úmyslu naplánovat útok prostřednictvím podzemního letadla, které bude schopné létat skrz zemskou kůru. To vše je součástí jeho vize útoku na planetu.

Je třeba zdůraznit, že tento zasvěcenec nedokáže položit detailní otázky ohledně mimozemských bytostí nebo jejich technologií, ale jeho obecná teorie poskytuje novou možnost pro ty, kteří se snaží porozumět druhům UFO. Pokud tento sen stane realitou, pravděpodobně představuje novou éru strachu a paniky.
Zasvěcenec tvrdí že útok ufonů přijde zespoda, ze země - foto 2
Zasvěcenec tvrdí že útok ufonů přijde zespoda, ze země - foto 3
Publikováno: 6. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články