Žili předchůdci lidí spolu s dinosaury? Kontroverzní vědec tvrdí že ano!

Téměř všichni obyvatelé 21. století mají jasno - dinosaury žily milióny let před našimi předky. Ale možná, že teorie není tak pevná, jak se tvrdí? Kontroverzní vědec, který si nepřeje být jmenován, dokonce tvrdí že naši předkové byli ve stejnou dobu obklopeni dinosaury.

Žili předchůdci lidí spolu s dinosaury? Kontroverzní vědec tvrdí že ano! - foto 1
Tato teorie je samozřejmě nepopulární. S ohledem na to se obvykle nezmiňuje ani v oficiálních dokumentech. Vědec se domnívá, že to hlavní důvodem pro bránění tohoto názoru je jeho ohromující rozsah a potenciální zmatky, které by označení takové teorie způsobilo. Podle jeho vlastního vyjádření může tento názor pomoci porozumět starým spisům o mýtech a legendách, které se objevily na všech kontinentech planety.

Vědec má svou vlastní teorii o tom, jak například někteří lidé prostě unikli velké sílu destrukce, která zasáhla zbytky dinosaurů. Protože neexistují žádné důkazy o tom, že by tohle vůbec mohlo existovat, vědec si myslí, že neexistují ani dostatečné důkazy pro vyloučení toho názoru.

Rozhodnutí je na nás. Budeme udržovat stávající představu o evoluci planetárního života, nebo budeme odvažovat a myslet na nové možnosti? Dokud neprokážeme opak, ruka v ruce s našim kontroverzním vědcem budeme poslouchat jeho divoké spekulace. Možná zjistíme šokující pravdu, která bude úplně vně dosavadního myšlení.
Žili předchůdci lidí spolu s dinosaury? Kontroverzní vědec tvrdí že ano! - foto 2
Žili předchůdci lidí spolu s dinosaury? Kontroverzní vědec tvrdí že ano! - foto 3
Publikováno: 21. 2. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články