Život po smrti: Setkání s duchem, který se narodil znovu v jiném těle

Život po smrti je stále velmi záhadný a plný nepoznaného. Někteří lidé věří, že se člověk po smrti přenese do jiných rovin existence, ale existuje také víra, že duše může být reinkarnována do nového života v jiném těle. Setkání s takovou duší by bylo zaručeně zajímavou zkušeností!

Život po smrti: Setkání s duchem, který se narodil znovu v jiném těle - foto 1
Představte si, že jdete po ulici a náhle se setkáte se svým bývalým zesnulým milovaným, který se narodil znovu v jiném těle. Znáte jeho duši, jeho myšlenky, duševní ráz a přesto je toto tělo úplně nové. Jak se cítíte?

Neexistuje jednoznačná odpověď, protože každá osoba na to bude reagovat odlišně, ať už s údivem, radostí, ale třeba i sklopenou hlavou. Každopádně byste se ale rozhodně naučili něco nového a objevili mnoho nových perspektiv. To je naprosto zásadní pro člověka, který chce rozšiřovat své obzory.

S výhodou času a vědeckého pokroku bylo dokázáno, že určitá energetická spojení mezi lidmi, kteří se narodili několikrát, existují. Takže možná, že takové setkání otevře bránu a poskytne něco víc; nějakou světelnou, vyšší energii, která lze použít k posílení duchovní síly.

Kromě toho, setkání s duší, která se narodila znovu v jiném těle, může být pro člověka užitečným zdrojem energie a síly. Někteří se setkávají se starými přáteli a rodinnými příslušníky, kteří se vracejí ze sladkého odpočinku. Pak existují ti, kteří se setkávají se svým duchovním a emocionálním vedením ve formě nové duše. Existuje nespočet kombinací pro posilování duše.

Na závěr, setkání s duší, která se narodila znovu v jiném těle, je unikátní zkušeností i prozřením. Pečlivě se na to připravte a použijte to jako příležitost rozšiřovat obzor.
Život po smrti: Setkání s duchem, který se narodil znovu v jiném těle - foto 2
Život po smrti: Setkání s duchem, který se narodil znovu v jiném těle - foto 3
Publikováno: 28. 3. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články