Život s upírem: Žena tvrdí, že její manžel je nesmrtelný

Na světě existuje mnoho záhad a tajemství, ale jedno je potvrzené: žena tvrdí, že její manžel je nesmrtelný upír. Ruth a Jonathan Green vypráví jedinečný příběh o lásce a životu s upírem.

Život s upírem: Žena tvrdí, že její manžel je nesmrtelný - foto 1
Ruth a Jonathan se poznali na party před 29 lety a byl to láska na první pohled. Když Ruth zjistila, že Jonathan má neobvyklou schopnost odolávat času, začala si z něj dělat srandu a říkala mu "upír". Po otázce ohledně jeho připomenutí si jeho vzhledu, Ruthův humor se mění v údiv a Jonathan jí přiznal, že je upír.

Od té doby Jonathanovy schopnosti uživají Ruth a její rodině. On je vždy připraven účastnit se jejich mejdanů a slavit všechny velkolepé příležitosti. Ruth ráda vypráví příběh o tom, jak Jonathanovi pomohl přežít několik stresujících situací, které byly pro ostatní fatální.

Ačkoliv Jonathanovy nesmrtelné schopnosti mohou poskytnout rodině mnoho radosti a zábavy, zároveň je to pro ně také nesmírně náročné. Jedinou cenou, kterou musí Ruth a její rodina zaplatit za Jonathanova nesmrtelnost, je fakt, že se nemohou setkat s jinými členy rodiny, kteří již opustili tento svět.

I přes všechny výhody a slabiny života s upírem, Ruth a Jonathan Green vyprávějí příběh o lásce, rodině a nesmrtelnosti, který bude trvat po celou věčnost.
Život s upírem: Žena tvrdí, že její manžel je nesmrtelný - foto 2
Život s upírem: Žena tvrdí, že její manžel je nesmrtelný - foto 3
Publikováno: 19. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články