Zločinec zabil bezdomovce. Pak ho pohřbil do základů domu. Použil při tom montážní pěnu.

Kdosi nám vlil strach do žil, když se v méstě objevil děsivý případ. Bezdomovec byl brutálně zabit a policejní vyšetřování ukázalo, že jeho vrah se obyčejného muže zbavil pohřbením do základů domu!

Zločinec zabil bezdomovce. Pak ho pohřbil do základů domu. Použil při tom montážní pěnu. - foto 1
Hororový příběh začal, když se zločinec začal snažit bezdomovce zahloubit do země. Jeho plány byly krušné - pořídil si vysoce hustou montážní pěnu, kterou umístil mezi betonové bloky pro lepší ukrytí.

Kdyby to bylo ještě horší, zločinec následně do stavebního materiálu nacpal i škodlivé látky, jako jsou tabákový kouř a vysoce toxické odpady. Jeho hrozné čin nebyl ještě schopen vládnout policii, dokud se strategicky umístěné kamery a zvířata z okolí náhodou nesetkaly se zmizelým bezdomovcem.

Jakmile se jeho usmrcený tělo objevilo podhloubené v domě, jeho vrah byl rychle identifikován a ve vazbě. Mnoho místních obyvatel bylo vyděšeno tou hrůzou, ale okamžitě se spojili, aby takovou situaci nikdy více nikdo nezažíval.

Bezdomovec byl pochován na smuteční obřadu a jeho smrt sehrála důležitou roli v boji proti nespravedlnosti. Příliš často jsou bezdomovci zneužíváni a zločinec zabil bezdomovce, ale justice se nakonec prosadila. Zločinec byl potrestán za jeho bizarní čin a bezdomovce bylo konečně dáno důstojné pohřební obřad.
Zločinec zabil bezdomovce. Pak ho pohřbil do základů domu. Použil při tom montážní pěnu. - foto 2
Zločinec zabil bezdomovce. Pak ho pohřbil do základů domu. Použil při tom montážní pěnu. - foto 3
Publikováno: 17. 3. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články