Zotročení trpaslíci z ostrova v Tichém oceánu chtějí svobodu

Na malém ostrově v Tichém oceánu, žije malá skupina trpaslíků nazvaných Zodroni. Nikkkdo neví o existenci tohoto ostrova nebo trpaslíků, dokud jednou, v roce 1997, lodní kapitán ve svých námořních poznáních informoval o obyvatelích ostrova a o jejich bizarnosti.

Zotročení trpaslíci z ostrova v Tichém oceánu chtějí svobodu - foto 1
Kapitán tvrdil, že všichni obyvatelé ostrova byli trpaslíci s širokými bradami, kteří mluvili jiným jazykem, který se zdál být směsí etruscanského jazyka a staroangličtiny. Pověsti pravily, že trpaslíci byli zotročeni obry, kteří dobyli ostrov a okamžitě se stali panovníky trpaslíků.

Od té doby trpaslíci žijí pod útlakem obrů a jsou stále více naštvaní. S odhodláním dát svobodu jejich lidu se trpaslíci zorganizovali a začali usilovat o svou svobodu. Chtějí, aby jejich ostrov opustili obři a aby se vrátili k lidskému stylu života. Začali organizovat protesty a petice s cílem dosáhnout toho, co chtějí.

Dokonce i poté, co obři uvalili nulovou toleranci proti tomu, co trpaslíci dělají, trpaslíci bojují dál. Boj proti obrům ještě nedosáhl svého vrcholu a trpaslíci přidávají více úsilí ve snaze dosáhnout svobody, kterou si zaslouží. Přestože je tento boj těžký, trpaslíci touží po tom, aby jednoho dne měli svobodu žít bez strachu z obřů.
Zotročení trpaslíci z ostrova v Tichém oceánu chtějí svobodu - foto 2
Zotročení trpaslíci z ostrova v Tichém oceánu chtějí svobodu - foto 3
Publikováno: 17. 2. 2023 10:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články