Autonomní letouny startují průlomovou misi na Mars.

Průlomová misi na Mars bude v historii lidstva zřejmě zapsána jako jedna z mimořádných uskutečnění vynálezu a inovací. Autonomní letouny jsou souhrnné označení pro speciálně vyvinuté letadelní technologie, které budou poháněny letouny bez pilota. S jejich pomocí lze provádět průzkumy Marsu bez nutnosti poslání astronauta.

Pokračujte ve čtení 26. 12. 2022 14:46
Autonomní letouny startují průlomovou misi na Mars. - foto 1

Tajemná energie vybraných lidí vytváří portály do jiných světů.

I. Je to neuvěřitelné, ale někteří lidé jsou schopni vytvářet portály do jiných světů, a to ještě nejsou ani magické geny. Dosáhnou toho prostřednictvím energie, kterou cítí v těle a ovládají. Tento fenomén se objevil před nedávnem a jeho potvrzeno hned od několika zdrojů.

Pokračujte ve čtení 26. 12. 2022 14:46
Tajemná energie vybraných lidí vytváří portály do jiných světů. - foto 1

Prastaré hrobky objevují starodávná moudra.

Je to úžasné, co všechno se může objevit ze starodávnosti. Prastaré hrobky mohou být zdrojem úžasných poznatků o tom, jak naši předkové žili a co si mysleli.

Pokračujte ve čtení 26. 12. 2022 14:46
Prastaré hrobky objevují starodávná moudra. - foto 1

Národní poklad ve Středozemním moři byl objeven po více než 400 letech od zmizení.

Žádný příběh se nevyrovná tomu, který byl nedávno objeven ve Středozemním moři. Něco, co bylo ztraceno více než 400 let, bylo najednou nalezeno v hlubinách dalekého moře. Příběh začal, když se strašlivá bouře rozhořela v Středozemním moři, kde se v té době místo pro velkou plavbu a obchod. Lodě byly přirozeně snadno vystaveny extrémním živlům.

Pokračujte ve čtení 26. 12. 2022 10:46
Národní poklad ve Středozemním moři byl objeven po více než 400 letech od zmizení. - foto 1

Nové pozorování přesně dokazuje, že na Marsu je skrytý život.

Už od dob staletého obecného věření, že na Marsu je skrytý život, probíhaly zcela závratné diskuze a debaty. Mnoho astronomů a výzkumníků se snažilo objasnit, zda tento předpoklad má nějaké reálné opodstatnění. I když se dosud nepodařilo vytvořit přímou důkazní sílu, která by to mohla dosvědčit, nyní došlo k objevu, který toto tvrzení více než jiné kdy potvrzuje.

Pokračujte ve čtení 26. 12. 2022 10:46
Nové pozorování přesně dokazuje, že na Marsu je skrytý život. - foto 1

Šílený útok začal v Pekingu: mluvící sovy napadly město!

1. Pekingu se dnes ráno stal krátký ale šílený útok. Obyvatelé města byli pořádně zmítáni když se odnikud do ulice vyřítily desítky mluvících sov. Jejich šílený křik obestřel celé město a vyvolal kolem sebe chaos.

Pokračujte ve čtení 26. 12. 2022 08:46
Šílený útok začal v Pekingu: mluvící sovy napadly město! - foto 1

Aplikace v oku? Lasery vybavené neuvěřitelnou technologií jsou už tu.

Všichni jsme se naučili žít s množstvím technologií, které jsou součástí našeho každodenního života. Ať už jde o telefony, tablety nebo počítače, bez nich by naše doba by svou povahou jen obtížně pochopitelná. Dnes však stojíme na prahu nového období: aplikace v oku? Ano, je to skutečnost. Lasery vybavené neuvěřitelnou technologií jsou tu rendu než dřív.

Pokračujte ve čtení 26. 12. 2022 08:46
Aplikace v oku? Lasery vybavené neuvěřitelnou technologií jsou už tu. - foto 1

Přírodní katastrofa? Bizarní objev v Amazonii ukazuje bývalou civilizaci.

V zemi Amazonie byl nedávno objeven bizarní objev, který se nyní rychle šíří světem jako přírodní katastrofa. Několik vědeckých týmů se vydalo na místo a objevili obrovskou platformu obklopenou tisíci let starými relikviemi.

Pokračujte ve čtení 26. 12. 2022 08:46
Přírodní katastrofa? Bizarní objev v Amazonii ukazuje bývalou civilizaci. - foto 1

Zmizelý hotel, hotel vybudovaný před 200 lety zmizel za záhadných okolností.

Prvních 200 let po dokončení jeho stavby strávil hotel uprostřed londýnského období vítáni hosty. Hosté, kteří se ubytovali, měli vždy stejnou otázku – jak je možné, že tento starobylý hotel existuje už tolik let? Každý, kdo prošel jeho dveřmi, měl vždy stejné obavy, ale nikdy se nenašla odpověď. Až do jednoho osudného dne.

Pokračujte ve čtení 26. 12. 2022 00:46
Zmizelý hotel, hotel vybudovaný před 200 lety zmizel za záhadných okolností. - foto 1

Černá magie: Kostlivec žije v starém domě na křižovatce.

Všichni víme, že pokud je starý dům na křižovatce, pravděpodobně bude strašidelný. Ale tento doma má mnohem hlubší, a mnohem bizarnější příběh. Dům má zakletého kostlivce zavedeného černou magií. Na pohled bychom nikdy nevěděli, co se ukrývá v této šedé, zastrčené budově.

Pokračujte ve čtení 26. 12. 2022 00:46
Černá magie: Kostlivec žije v starém domě na křižovatce. - foto 1