Překvapivé objevení: Energie lásky může být držena v rukou.

Lidé po celém světě mluví o síle lásky. Je to jeden z nejsilnějších pocitů na světě a může nekym silně ovlivnit. Ale co jste nevěděli, je, že energie lásky může být skutečně držena v rukou. Vědci našli způsob, jak přenést energii lásky do ruky lidí a vytvořit fyzickou podobu lásky.

Pokračujte ve čtení 14. 1. 2023 08:00
Překvapivé objevení: Energie lásky může být držena v rukou. - foto 1

Intergalaktické vesmírné cestování: První brána do jiné dimenze je otevřena.

Vesmírné cestování je další pokrok v cestování mimo naši atmosféru. Nedávno, intergalaktická brána byla otevřena uprostřed kosmického prachu a vytváří zcela novou dimenzi cestování. Průzkumníci nyní mohou procházet mezi galaxiemi a pozorovat každou stranu vesmíru.

Pokračujte ve čtení 13. 1. 2023 20:00
Intergalaktické vesmírné cestování: První brána do jiné dimenze je otevřena. - foto 1

Unikátní satelitní snímky odhalily záhadnou souhvězdí na obloze.

Záhadné souhvězdí bylo odhaleno nedávno pomocí satelitů. Sovětská kosmická agentura (Космическая агенция Советского Союза) objevila velkou skupinu bodů uprostřed oblohy. Satelitní snímky ukazují, že tyto body jsou uspořádané ve tvaru obrazce, který cizincům okamžitě připomíná známé souhvězdí. Tyto satelitní snímky vzbudily obrovské množství spekulací o tom, co ta souhvězdí mohou představovat.

Pokračujte ve čtení 13. 1. 2023 15:00
Unikátní satelitní snímky odhalily záhadnou souhvězdí na obloze. - foto 1

Neskutečné, na dně oceánu byl nalezený nový živočich, nikdo neví kde se tam vzal

Vědci se nedávno rozhodli prozkoumat hlubina oceánů a na jejich překvapení zde objevili neuvěřitelné: nový živočich. S nikým nezaměnitelný organismus, který je dostatečně odlišný od všech dosud pozorovaných druhů živočichů na planetě.

Pokračujte ve čtení 13. 1. 2023 10:00
Neskutečné, na dně oceánu byl nalezený nový živočich, nikdo neví kde se tam vzal - foto 1

Unikátní delfíní řeč byla přeložena pro lidskou vnímání.

Záhady oceánu mají nekonečně mnoho tajemství a nedávno se k nim přidala něco velmi unikátního. Vědci v lesklých bílých pláštích pracovali celé měsíce na projektu, který měl za úkol ověřit oddálení mezi delfíním a lidským jazykem.

Pokračujte ve čtení 13. 1. 2023 08:00
Unikátní delfíní řeč byla přeložena pro lidskou vnímání. - foto 1

Otisky nohou 200 000 let staré fosílie vyvolaly otázky o lidské evoluci.

Vědci objevili v jihovýchodním Mexiku fosílii nohou, starou 200 tisíc let. Jaká byla ta bytost, jež vlastnila tato stopy? Otázky ohledně lidské evoluce jakoby vyvstaly zpoza hrobu jako nesplnitelné otázky. Co o to můžeme říci na základě této opuštěné svědectví?

Pokračujte ve čtení 12. 1. 2023 20:00
Otisky nohou 200 000 let staré fosílie vyvolaly otázky o lidské evoluci. - foto 1

Nespočetné možnosti: Fotografie schopná zachycovat myšlenky.

Dnešní svět je plný technologických vymožeností, díky kterým dokážeme dosáhnout mnohých věcí. Jeden z nich je fotografie, jež dokáže zachycovat myšlenky. Fotografie zachycující myšlenky byl technicky aplikovaný pouze před nedávnem, a jen málo lidí o tom ví. Ale to jsou fotografie schopné uchovat nejen obrázky, ale i myšlenky.

Pokračujte ve čtení 12. 1. 2023 15:00
Nespočetné možnosti: Fotografie schopná zachycovat myšlenky. - foto 1

Skrytý egyptský chrám objeven blízko Nilu.

Objev skrytého egyptského chrámu blízko Nilu doposud stále zůstává nekonečnou záhadou. Našli ho kameny odhalené při nedávné jízdě dolů Nilu, které objasňují starobylou existenci tohoto tajemného místa.

Pokračujte ve čtení 12. 1. 2023 10:00
Skrytý egyptský chrám objeven blízko Nilu. - foto 1

Podmořský vrak vytažen na světlo světa: Tajemství unikátního zločinu spáchaného v 18. století

Podmořský vrak byl nedávno vytažen na světlo světa. Přišel z hlubin moře, kde ležel po celá desetiletí. Vrak byl objeven u pobřeží Francie a vzbudil tolik pozornosti kvůli svému zvláštnímu vzhledu a zvláštním tajemstvím, které skrývalo dlouhých 200 let.

Pokračujte ve čtení 12. 1. 2023 08:00
Podmořský vrak vytažen na světlo světa: Tajemství unikátního zločinu spáchaného v 18. století - foto 1

Krize středního věku a jak se jí chránit: Návrat k zelenině.

Krize středního věku to je období, při kterém lidé často prožívají řadu psychických a fyzických změn, které se mohou dostat až do extrémní úrovně. Je to běžná fáze v rozvoji osobnosti v průběhu následujícího po školním věku. Existuje několik cest, jak se těmto stresům vyhnout nebo minimalizovat jejich dopad, ale my se dnes budeme soustředit na jeden - návrat k zelenině.

Pokračujte ve čtení 11. 1. 2023 20:00
Krize středního věku a jak se jí chránit: Návrat k zelenině. - foto 1