Kanabský muž vymyslel „Superseeds”: Zaklínáni semena která rostou dvojnásob rychleji.

Legendární kanabský muž Tommy Tommerduz právě vymyslel novou formu semen, která povyšují obiloviny na úplně jinou úroveň. Nazyvají se "Superseeds" a mohou růst dvojnásob rychleji než běžná semena. A ještě lepší je, že se nezmění mořské hladiny.

Pokračujte ve čtení 11. 1. 2023 15:00
Kanabský muž vymyslel „Superseeds”: Zaklínáni semena která rostou dvojnásob rychleji. - foto 1

Archeologové nalezli 3000 let starou Maylánskou pyramidu v Honduraské džungli.

V Hondurasu se již delší dobu objevují povídačky o džungli, které skrývají tajemný starodávný artefakt. A teď víme, že to byla pravda. V malém městě Copan, které se nachází na hranicích se Salvdorskem a Guatemalou, archeologové nedávno objevili mysteriózní 3 000 let starou Maylánskou pyramidu.

Pokračujte ve čtení 11. 1. 2023 13:24
Archeologové nalezli 3000 let starou Maylánskou pyramidu v Honduraské džungli. - foto 1

Propasti času: Vstupenky do minulosti byly nalezeny ve skalní jeskyni.

Mnoho lidí po celém světě bylo velmi překvapeno, když doslechli novinku o objevu vzácného kouzelného artefaktu ve skalní jeskyni. Jednalo se o zdánlivě nevinnou obyčejnou lístek vstupenky, avšak poslední signované slovo na něm ukazovalo jinak: „Vstupenka do minulosti“.

Pokračujte ve čtení 11. 1. 2023 10:00
Propasti času: Vstupenky do minulosti byly nalezeny ve skalní jeskyni. - foto 1

Tajuplný klíč: Voda ukrývá všechny odpovědi, které potřebujeme.

Když jsme malí, voda je pro nás jednoduchou otázkou. Nechápeme, co se v ní skrývá. Říká se, že odpovědí na všechny naše otázky, které se týkají učení a života, se skrývá ve vodě.

Pokračujte ve čtení 11. 1. 2023 08:00
Tajuplný klíč: Voda ukrývá všechny odpovědi, které potřebujeme. - foto 1

Nové způsoby přenosu energie: Létající lesní plošiny

V poslední době se stále více objevují nápady na to, jak vyřešit naši rostoucí spotřebu energie. Jednou z nejneobvyklejších a bizardních nových metod je použít elektricky poháněné flyboardingové plošiny v rámci lesa.

Pokračujte ve čtení 10. 1. 2023 20:00
Nové způsoby přenosu energie: Létající lesní plošiny - foto 1

Ztracená Archa Noe: 2500 let stará vzpomínka na svět před potopou.

Kdo nemá rád dobrodružství? V případě věčné mysterie ztracené Archy Noe je to nový druh dobrodružství. Jedna z nejstarších zmínek o Arše Noe pochází z 2500 let starého biblického textu. Tato archa je místem, kde lidstvo uniklo potopě a byla schopna držet všechny druhy organismů po dobu 40 dnů.

Pokračujte ve čtení 10. 1. 2023 15:00
Ztracená Archa Noe: 2500 let stará vzpomínka na svět před potopou. - foto 1

DNA analýza odhalila původ rodu Tyrannosaurus Rex.

Vědci nejprve netušili, kde by se mohl vzít rodu Tyrannosaurus Rex. Tento obří druh dinosaura byl vždy obdivován a studován, ale jeho počátek zůstal dlouho skrytý. Všechno se změnilo, když se genetici rozhodli použít DNA analýzu k identifikaci genetických souvislostí mezi Tyrannosaurusem Rex a jeho příbuznými.

Pokračujte ve čtení 10. 1. 2023 10:00
DNA analýza odhalila původ rodu Tyrannosaurus Rex. - foto 1

Ohromující objev v Muzeu moderního umění: zapomenuté malby!

Vítejte ve světě bizarních objevů. Muzeum moderního umění, jedno z nejrenomovanějších muzeí, objevilo nedávno samozřejmě bizarní objev – neznámé malby. Některé z nich jsou dokonce staré i přes 200 let. Objev je opravdu ohromující, protože mnohé z těchto maleb budily pochybnosti, jak se dostaly do muzea.

Pokračujte ve čtení 10. 1. 2023 08:00
Ohromující objev v Muzeu moderního umění: zapomenuté malby! - foto 1

Návštěva UFO v Brazílii potvrzena díky nezávislému výzkumu.

Minulou sobotu v Brazílii bylo jednoho večera pozorování objekt identifikovaný jako nepřirozený. To vyvolalo paniku mezi místním obyvatelstvem, které bylo emocionálně zasaženo a mnozí volali na lokální policii. Místní orgány se dostaly do stavu strachu a velmi rychle vypuklo systematické vyšetřování nezávislou skupinou vědců.

Pokračujte ve čtení 9. 1. 2023 20:00
Návštěva UFO v Brazílii potvrzena díky nezávislému výzkumu. - foto 1

Průzkumníkům se podařilo objevit pevnost Atlantis.

Průzkumníci se v poslední době stali terčem vědomostních předpovědí, které hovoří o pevnosti Atlantis, legendárním tajemném městu na nespecificovaném ostrůvku na Atlantském oceán. Naděje byly velké a čekání trvalo celá staletí, než se objev skutečně stal realitou. Průzkumníci se konečně podařilo nalézt bytost, bájnou Atlantidu!

Pokračujte ve čtení 9. 1. 2023 15:00
Průzkumníkům se podařilo objevit pevnost Atlantis. - foto 1