Vyhlášení nejstaršího živého stromu na světě.

Tisíce let starý strom byl tento týden vyhlášen nejstarším živým stromem na světě. Tento úžasný a mohutný olšový strom stojí mezi Malmö a Helsingborgu ze Skåne ve Švédsku. Kromě toho, že je starý přes 1000 let, je také neuvěřitelně zdravý.

Pokračujte ve čtení 3. 4. 2023 08:00
Vyhlášení nejstaršího živého stromu na světě. - foto 1

Rozešla se s mužem protože chrápal

Jsou věci, které prostě nelze unést. Někdy se dostanete do situací, ve kterých je jasné, že musíte udělat změnu. Tato změna musí být provedena rychle a často bez ohledu na okolnosti. To je to, co se stalo jednomu páru, členové kterého se rozešli z důvodu, důvodu, který lidé nečekali - chrápání!

Pokračujte ve čtení 2. 4. 2023 20:00
Rozešla se s mužem protože chrápal - foto 1

Konečná zastávka pro hackera? CIA nastražila pasti které odkryjí Hackerova totožnost

Když se řekne hacker, většina lidí si představí anonymního hackeřího „piráta“, skvělého a zběsilého v oboru informační technologie. Ale nově jinisko úřady na to jdou se zvláštním způsobem - Co kdyby koncem cesty pro hacker bez tváře byla skutečná past? Obavy o novou generaci hackerské kreativity mohou být nyní velmi opodstatněné - CIA tu nastražila ukrytou past, která by mohla odhalit identity těchto digitálních hackervů.

Pokračujte ve čtení 2. 4. 2023 08:00
Konečná zastávka pro hackera? CIA nastražila pasti které odkryjí Hackerova totožnost - foto 1

Fascinující objev v Antarktidě: Otisky lidské nohy nalezeny v ledu!

Ostře sledovaný archeologický objev v Antarktidě se nedávno ukázal být fascinující. Otisky lidské nohy byly převrácené směrem dolů do ledu a dosud nejsou jasné jeho okolnosti. Tento působivý objev odstartoval debaty ve vědecké komunitě, které se týkají toho, kdo tento odkaz po sobě zanechal a za jakým účelem byl zachycen.

Pokračujte ve čtení 1. 4. 2023 20:00
Fascinující objev v Antarktidě: Otisky lidské nohy nalezeny v ledu! - foto 1

Trichofobie: strach který máte možná i vy

Tříchofobie je dnes častěji diskutovaná úzkostná porucha, která se projevuje strachem z vlasů. Tyto fobie má podobnou symptomatologii jako jiné úzkostné poruchy - tedy panické útoky, nevolnost a neustálý pocit úzkosti a napětí. Trichofobie je vysoce fobií – to znamená, že může dojít k tomu, že se oběť bude snažit se vyhnout situacím, v nichž je možné setkat se s vlasy.

Pokračujte ve čtení 1. 4. 2023 08:00
Trichofobie: strach který máte možná i vy - foto 1

Eskymácký rekordman: přežije zimu kterou ani jeho sousedi nezvládají

Arntak Jonsson je eskymácký rekordman. Pochází z městečka Nuuk na Grenlandu, kde jsou zimy neúnosné, zvláště pro lidi zvenčí. Ale Arntak si pořád dokazuje, že i eskymácké zimy nejsou pro něj příliš obtížné.

Pokračujte ve čtení 31. 3. 2023 20:00
Eskymácký rekordman: přežije zimu kterou ani jeho sousedi nezvládají - foto 1

Toxoplazmóza - na 50% ji máte. Ovlivňuje vaše chovaní.

Toxoplazmóza je běžná parazitická infekce, kterou mají na světě až miliardu lidí. Někdy se nazývá "kočičí toxoplazmóza" protože její nejpravděpodobnějšími přenašeči jsou kočky. Až polovina pozemské populace má protilátky proti tomuto parazitu.

Pokračujte ve čtení 31. 3. 2023 08:00
Toxoplazmóza - na 50% ji máte. Ovlivňuje vaše chovaní. - foto 1

Neuvěřitelné zázraky: Slepec vidí po tom, co ho kousl pavouk

Nedávno se stalo něco tak neuvěřitelného, že to zamávalo lidmi po celém světě. Slepec ze San Francisca, který trpěl nevyléčitelnou chorobou už 15 let, vidí znovu potom, co ho kousl pavouk!

Pokračujte ve čtení 30. 3. 2023 20:00
Neuvěřitelné zázraky: Slepec vidí po tom, co ho kousl pavouk - foto 1

Nechutné! Poté co v roce 2005 ovdověla se přestala mýt.

Příběh důchodkyně ze Sussexu, která se po manželově smrti v roce 2005 úplně přestala mýt, je zážitek, který se vám bude lepit na patro. Místní sousedé byli v šoku, protože žena žila v domě, kde bylo téměř jisté, že pohybuje osoby vně svého domova a často navštěvuje nákupní centrum ve městě. Někteří se domnívali, že i ona sama dělá veřejné vystoupení, ale nikdy ji v průmyslových provozech neviděli.

Pokračujte ve čtení 30. 3. 2023 08:00
Nechutné! Poté co v roce 2005 ovdověla se přestala mýt. - foto 1

Tajemná síla řasy: Jak tato rostlina může pomoci snížit emise CO2?

Řasy jsou více než jen zelená tekutina, která se objevuje ve vaší rybářské návnadě. Nový výzkum uvádí, že mohou mít skrytou sílu zmírnit globální změnu klimatu. Podle Odborníci na biodiverzitu a ekologii (CBE), řasy mohou hrát významnou roli při snižování emisí oxidu uhličitého ze jemného deště.

Pokračujte ve čtení 29. 3. 2023 20:00
Tajemná síla řasy: Jak tato rostlina může pomoci snížit emise CO2? - foto 1